bkventspils.lv

BK “Ventspils” pārliecinoši uzvar Valmierā un iekļūst LBL finālā 0

BK “Ventspils” pirmdien viesos ar 72:52 uzvarēja BK “Valmiera” vienību un iekļuva Latvijas basketbola līgas (LBL) finālā, informēja organizatori.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?

Sērijā līdz divām uzvarām BK “Ventspils” uzvarēja ar 2:0 un finālā tiksies ar pašreizējiem čempioniem “VEF Rīgu”. BK “Ventspils” un “VEF Rīga” finālā spēlēs trešo sezonu pēc kārtas.

Pusfināla pēdējā cīņā uzvarētājiem pa 16 punktiem guva Artūrs Bērziņš un Folarins Kempbels. Viktors Iļjins ar 13 punktiem rezultatīvākais bija mājinieku sastāvā. BK “Valmiera” izdevās noturēt pretiniekus pirmajā ceturtdaļā, savukārt cīņas turpinājumā izpaudās Ventspils komandas pārākums.

BK “Ventspils” ar trīspunktu metienu sēriju cīņas sākumā nodrošināja 12:3 pārsvaru, tomēr laukuma saimnieki panāca izlīdzinājumu un ceturtdaļas beigās jau bija priekšā (15:14). Viesi sakārtoja spēli aizsardzībā un vēlreiz vadībā nostabilizējās otrās ceturtdaļas vidū, bet divarpus minūtes pirms puslaika beigām Ventspils komanda panāca 14 punktu pārsvaru (31:17).

BK “Valmiera” uzbrukumi bieži iestrēga pretinieku aizsardzībā, savukārt metieni no tālas distances bija neprecīzi. Viesiem labāk sekmējās spēle zem groziem, turklāt Ventspils basketbolisti ar augstu precizitāti meta arī trīspunktniekus. Sandis Valters divas minūtes pirms pēdējā pārtraukuma no trīspunktu līnijas panāca vadību ar 19 punktiem (52:33), savukārt Kempbels caurgājienā līdz ar ceturtdaļas beigu signālu panāca 54:34. Rezultāta starpība pēdējās ceturtdaļas sākumā vēl pieauga, liedzot BK “Valmiera” cerēt uz izglābšanos.

Finālsērija risināsies līdz vienas komandas četrām uzvarām, savukārt pusfinālu zaudētāji cīņā līdz trim uzvarām noteiks 3.vietas ieguvējus. Par finālsērijas spēļu kalendāru organizatori vēl nav informējuši.

“VEF Rīga” vietu finālā iepriekš nodrošināja ar uzvaru sērijā 2:0 pār “Barons kvartālu”.