Sports
Basketbols

BK “Ventspils” pret “VEF Rīga” – arī septembrī pārāki kurzemnieki0

Latvijas abi vadošie klubi BK “Ventspils” un “VEF Rīga” satikās spēlē par trešo vietu Liepājā notikušajā “Wind” kausa izcīņā.

Tāpat kā pavasarī LBL finālā, arī šoreiz pārāki bija ventspilnieki – 84:73 (Jakovičs 17, Gulbis 16; Stumbris 17, Čavars, Misters pa 12). Spēles lielāko daļu vadībā bija kurzemnieki, pēdējā ceturtdaļā pēc Janičenoka metiena rezultāts kļuva neizšķirts 76:76, taču spēles galotni atkal labāk nospēlēja BK “Ventspils”. Abas komandas gan bija tālu no optimālajiem sastāviem – katrai pusei iztrūka pa pieciem savainotiem vai uz Latvijas izlasi izsauktiem spēlētājiem.

Ventspilnieki paziņojusi par vēl vienu sastāva papildinājumu – 30 gadus vecais amerikāņu saspēles vadītājs Ārons Džonsons iepriekšējā sezonā ar “Stal” komandu aizkļuva līdz Polijas čempionāta finālam, iepriekš spēlējis Itālijā, Rumānijā un Somijā.

Saistītie raksti

Grupas turnīrā BK “Ventspils” ar 60:82 zaudēja Klaipēdas “Neptunas” un 76:68 pārspēja Nikolaja Mazura trenēto “Parma” komandu. Tikmēr rīdzinieki ar 97:78 apspēlēja BK “Liepāja” un 82:83 piekāpās Krievijas “Samara”.

Kārtīgas ugunskristības iznāca Artūra Štālberga trenētajai un jaunajai BK “Liepāja”komandai, kas zaudēja arī pārējās spēlēs, mačā par piekto vietu iemetot tikai 36 punktus pret “Parma” (36:75). Liepājniekiem neveicas arī ar leģionāru piesaisti. Ar amerikānis Desmondu Ringeru līgums jau bija panākts, taču spēlētājs guva nopietnu savainojumu un devies prom, savukārt viņa tautietis Ksavjers Teilors neizturēja medicīnisko pārbaudi.

LA.lv