BK “Ventspils” uzvara BBL regulārā čempionāta noslēgumā 0

BK “Ventspils” sestdien savā laukumā Baltijas Basketbola līgas (BBL) regulārā čempionāta pēdējā spēlē ar 84:72 uzvarēja Lietuvas klubu “Kedainiai/Triobet”, informē organizatori.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Mamadi Melameka Diane, bet pa 16 punktiem guva Džamars Jangs un Ronalds Zaķis. Zaudētāju rindās 18 punktus guva Vitauts Sulskis.

Ventspilnieki izcīnīja 12. uzvaru 20 spēlēs un kopvērtējumā ieņēma trešo vietu. Ceturtdaļfinālā līdz divām uzvarām BK “Ventspils” pretinieki būs Vilņas “Lietuvos Rytas”, savukārt “VEF Rīga” spēlēs ar Igaunijas klubu Tallinas “Kalev/Cramo”.

Vēl divos ceturtdaļfinālos Kauņas “Žalgiris” spēlēs pret “Rūdupis”, bet “Šiauliai” un “Triumph” pirmo spēli jau aizvadīja sestdien, kad Krievijas klubs savā laukumā svinēja uzvaru ar 84:76.

“Žalgiris”, “VEF Rīga” un “Lietuvos Rytas” dalību BBL čempionātā sāk no izslēgšanas spēlēm.