BK “Ventspils” viesos pārliecinoši apspēlē BK “Jelgava” 0

Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē BK “Ventspils” otrdien izbraukumā ar 93:61 sagrāva BK “Jelgava”.

FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm 115

“Ventspils” rindās rezultatīvākais ar 17 gūtajiem punktiem bija Artūrs Strēlnieks, bet 15 Ronalda Zaķa rēķinā. Zaudētājiem vairāk par desmit punktiem guva tikai Edgars Krūmiņš (13).

Pēc pirmā puslaika viesiem bija tikai plus astoņi (47:39), bet pēc pārtraukuma mājinieku pretošanās resurss bija izsmelts. Trešo ceturtdaļu ventspilnieki uzvarēja ar 25:9, izšķirot spēles uzvarētāju.

Ventspilnieki ar desmit uzvarām desmit spēlēs ir turnīra līderi, savukārt jelgavnieki 19 spēlēs tikuši pie deviņiem panākumiem un atrodas piektajā vietā.