AFP/LETA

“Black Hawks” panāk septīto spēli 0

Stenlija kausa izcīņā abos Rietumu konferences pusfinālos būs vajadzīga izšķirošā septītā spēle. Otrdienas naktī šādu iespēju panāca arī regulārās sezonas labākā komanda Čikāgas “Black Hawks”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

“Ja pirms sērijas teiktu, ka pret Čikāgu spēlēsim visas septiņas spēles, daudzi to uzskatītu par lielisku rezultātu,” atzinis detroitiešu treneris Maiks Bebkoks. Tomēr sērijas gaitā iegūtā 3-1 vadība tagad liek atskatīties atpakaļ un prātot, vai nebija kāda iespēja pielikt arī uzvarošu punktu. Visreālāk to bija izdarīt savas 20 tūkstošu līdzjutēju pārpildītās Detroitas “Louis Arena” priekšā. Neizdevās. Čikāga, nonākusi bezdibeņa malā, ieslēdza papildus apgriezienus. Ne tikai sērijā kopumā, arī konkrētajā sestajā spēlē. “Black Hawks” uz pēdējo trešdaļu laukumā devās pie rezultāta 1:2, jau pēc 51 sekundes Handzuss panāca neizšķirtu, bet nākamajās astoņās minūtēs Bikels un Froliks nodrošināja septīto spēli.

STENLIJA KAUSA IZCĪŅA

Rietumu konferences pusfināls

Detroitas “Red Wings” – Čikāgas “Black Hawks” 3:4 (1:1, 1:0, 1:3). Īvzs (18:51), Andersons (30:11), Brunners (59:08) – Hossa (3:53), Handzuss (40:51), Bikels (45:48), Froliks (49:43). Sērijā 3-3.