AFP/LETA

“Black Hawks” pirmo reizi vēsturē uzvar sēriju no 1-3 0

Pirmo reizi kluba vēsturē Stenlija kausa izcīņā atspēlējoties no 1-3 rezultāta sērijā, Rietumu konferences finālu pēc trīs gadu pārtraukuma sasniegusi Čikāgas “Black Hawks” komanda.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Izšķirošajā septītajā spēlē uzvaras vārtus pagarinājuma ceturtajā minūtē guva Brents Sibrūks, par spēles otru spožāko zvaigzni tika atzīts vanagu vārtsargs Korijs Kraufords, kurš atvairīja 26 no 27 metieniem.

Rietumu konferences finālā regulārās sezonas uzvarētājus, Prezidenta kausa ieguvējus “Black Hawks” jau gaida Stenlija kausa pašreizējie īpašnieki Losandželosas “Kings”, kas aizvakar sava pusfināla septītajā mačā ar tādu pat 2:1 rezultātu pārspēja Sanhosē “Sharks”. Rietumu konferences fināla pirmā spēle jau sestdien.

STENLIJA KAUSA IZCĪŅA

Čikāgas “Black Hawks” – Detroitas “Red Wings” 2:1 pag. (0:0, 1:0, 0:1, 1:0). Šarps (21:08), Sibrūks (63:35) – Zeterbergs (40:26). Sērijā 4-3.