×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
11. jūnijs, 2014
Drukāt

Blaters atkal izceļas ar nepārdomātiem izteikumiem

AFP/LETAAFP/LETA

Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) prezidents Zeps Blaters trešdien Brazīlijā notiekošajā FIFA kongresā publiskajā uzrunā pieļāvis starpplanētu futbola turnīra risināšanos nākotnē, ko ar neizpratni uzņēmuši pasaules ietekmīgākie mediji.

Šveicietis Sanpaulu pilsētā notiekošajā kongresā, kurā uzmanība tiek veltīta dažādu futbola problēmu risināšanai nākotnē, publiski paziņoja, ka labprāt redzētu nākotnē sacenšamies dažādas planētas vienā futbola turnīrā.

“Mēs bieži aizdomājamies, vai futbols tiek spēlēts arī uz citām planētām. Kāpēc lai tā nebūtu?” atzinis 78 gadus vecais Blaters. “Tad mums būtu ne tikai Pasaules kausa finālturnīrs, bet arī starpplanētu sacensības.”

Pasaules mediji uzsver, ka Blatera izteikumi publikā radījuši smīnu, tomēr nav bijis skaidri noprotams, vai viņš to paudis ar humoru.

Blaters ir FIFA prezidents kopš 1998.gada, kad amatā aizstāja Žoau Avelanžu. 110 gadus ilgajā vēsturē Blaters ir vien organizācijas astotais prezidents. Viņš tika pārvēlēts 2002., 2007. un 2011.gadā. Kopš tā laika prezidents bieži medijiem paudis neierastas reformas, kuras vēlētos realizēt, piemēram, ieviešot pieguļošākus sieviešu spēlētāju formas tērpus vai likvidējot iespēju komandām spēli beigt ar neizšķirtu.

Kā zināms, vairākas Eiropas futbola amatpersonas kongresa sākumā aicināja Blateru atkāpties no sava amata, saistot to ar pēdējā laikā arvien skaļāk izskanējušajiem apvainojumiem korupcijā saistībā ar veidu, kā Katara ieguva tiesības rīkot 2022.gada Pasaules kausa finālturnīru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+