×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
24. marts, 2016
Drukāt

Blaters plāno apmeklēt Krieviju kā Putina ielūgts viesis

AFP/LETAAFP/LETA

Nežēlastībā kritušais bijušais FIFA prezidents Zeps Blaters sacījis, ka plāno apmeklēt 2018. gada Pasaules kausa (PK) finālturnīru futbolā kā Krievijas prezidenta Vladimira Putina viesis, līdz ar to draudot pārkāpt viņam piešķirto sodu – atstādināšanu no futbola uz sešiem gadiem.
Saskaņā ar “Frankfurter Allgemeine Zeitung”, Blaters pieņēmis Putina ielūgumu būt goda viesis 2018. gada PK finālturnīrā.
“Ja esmu ielūgts, tad man jāpieņem ielūgums,” Blaters sacīja vācu laikrakstam.
80 gadus vecais Blaters izcieš sešu gadu sodu par aizdomīgu divu miljonu dolāru maksājumu UEFA prezidentam Mišelam Platinī, tāpēc viņš drīkst apmeklēt futbola spēles tikai kā parasts skatītājs un maksājot par biļeti.
Blaters un Platinī sākumā tika atstādināti no futbola uz astoņiem gadiem, taču pēc apelācijām termiņš tika samazināts līdz sešiem gadiem.
Blaters cer, ka tiks attaisnots, jo iesniedzis prasību Sporta augstākajā arbitrāžas tiesā (CAS), kas tuvākajos mēnešos paziņos spriedumu. Tāpēc Blaters domā, ka varēs būt Krievijā nākamajā PK finālturnīrā, kas sāksies 2018. gada 14. jūnijā.
“eesmu pravietis un nezinu kā izskatīsies pasaule 2018. gadā,” viņš sacīja.
Kopš provizoriskās diskvalifikācijas pagājušā gada oktobrī, Blaters nav apmeklējis nevienu stadionu.
Blateram nebija vairs atļauts pat ierasties savā kabinetā FIFA birojā Cīrihē, un tur palikušās personīgās lietas tika viņam nosūtītas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+