×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
27. jūnijs, 2013
Drukāt

Blaumaņa lugu iestudējumi Brīvdabas muzejā

Foto - LETAFoto - LETA

XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku laikā 29.jūnijā no pulkstens 12 līdz 20 Latvijas Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā būs iespēja noskatīties piecu Rūdolfa Blaumaņa lugu iestudējumus Latvijas amatierteātru izpildījumā.

Teātra diena sāksies plkst.12:00 uz Rietumu skatuves, kad Liepājas tautas teātris režisores Ināras Kalnarājas vadībā rādīs joku lugu “Trīnes grēki”.
Ozolnieku novada amatierteātris un režisore Dace Vilne Kurzemes sētā plkst.14 spēlēs “Skroderdienas Silmačos”, bet uz Rietumu skatuves plkst.16 tiks izrādīta tautas luga – ģimenes komēdija “Ļaunais gars” Tērvetes novada amatierteātra “Trīne” un režisores Dzintras Zimaišas interpretācijā.
Plkst.18 Kurzemes sētā iestāsies “Sestdienas vakars” Auces novada Vītiņu tautas nama amatierteātra “Mežrozīte” un režisores Raisas Adamaites izpildījumā, bet Teātra diena Brīvdabas muzejā noslēgsies ar lustīgu Jūrmalas teātra dziesmu uzvedumu no Blaumaņa lugu iestudējumiem “Dzīvi, rūtainu kā deķi, lāpīsim, kā lāpa zeķi”. Iestudējuma režisors ir Aigars Balulis un priekšnesums sāksies plkst.19 uz Rietumu skatuves.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+