Latvijā
Novados

Bļāva, ka ar tādu “zvēru” autobusā nelaidīs! Šoferis atstāj aiz durvīm sievieti ar suņuku28


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto no Pixabay.com

Pārvadātājfirmas ”Jēkabpils autobusu parks” šoferis aizliedzis vest autobusā mazu suni, kaut iepriekš, prasot par dzīvnieka pārvadāšanu, autoostas kasiere informējusi, ka problēmu ar suņuka pārvadāšanu nebūšot, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Uzrādījusi Daugavpils autoostas kasierei Džeka Rasela šķirnes suņuku, sieviete pirms iegādāties biļeti braucienam ar autobusu no Daugavpils uz Ilūksti, prasījusi, vai ar pārvadāšanu nebūs problēmu? No autoostas darbinieces viņa saņēmusi atbildi, ka droši varēšot vest suni.

”Kasē teica, ka aizbrauksim bez problēmām. Samaksāju naudu par biļeti sev. Piegājām pie autobusa, gribēju nopirkt kravas biļeti sunītim. Šoferis, neko nepaskaidrojot, sāka bļaut, ka ar šo zvēru autobusā neuzņems. Nelaida neparko. Bet es taču iepriekš kasē uzprasīju, pat parādot suni, vai viņu varēs vest. Autoostas kasiere teica, ka problēmu nebūs,” raidījumam par piedzīvoto stāsta Vita.

”Uz šo reisu attiecas Ministru kabineta noteikumi, kuri skaidri un gaiši nosaka, ka, pārvadājot mājas dzīvnieku sabiedriskajā transportā, sunim jābūt uzliktam uzpurnim vai tas ir jāpārvadā speciālā konteinerā vai būrī,” par šofera reakciju komentē SIA ”Jēkabpils autobusu parks” pārstāve Aija Vetere.

”Jēkabpils autobusu parka” pārstāve met akmeni Daugavpils autoostas darbinieku dārziņā, jo viņi sievietei, kurai dzīvnieka pārvadāšana nav ikdiena, neizskaidroja noteikumus, pirms pārdeva biļeti.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv