×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.8°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
5. marts, 2017
Drukāt

Blērs noliedz ziņas par ieceri strādāt pie Trampa

Foto - AFPFoto - AFP

Lielbritānijas ekspremjeram Tonijam Blēram nav bijis nekādu diskusiju par darbu ASV prezidenta Donalds Trampa labā, svētdien paziņoja Blēra pārstāvis sakariem ar presi, šādi reaģējot uz mediju ziņām, ka Blērs gribot kļūt par Trampa konsultantu Tuvo Austrumu jautājumos.

Britu tabloīds “The Mail on Sunday” svētdien ziņoja, ka Blērs ticies ar Trampa znotu Džaredu Kušneru, lai apspriestu darbu pie Trampa.

Saskaņā ar šī tabloīda ziņām Blērs ticies ar Kušneru trīs reizes kopš septembra.

“Es negrasos komentēt privātas sarunas,” sākotnēji sacīja Blēra preses sekretārs.

Tomēr vēlāk Blēra tīmekļa vietnē tika publicēts šāds paziņojums: “”The Mail on Sunday” publikācija ir izdomājums.”

“Blērs nav izteicis piedāvājumu kļūt par prezidenta Tuvo Austrumu sūtni. Viņam nav bijis nekādu diskusiju par šādas vai arī jebkādas citas lomas uzņemšanos darbā pie jaunā prezidenta.”

“Viņš ir strādājis miera procesa labā desmit gadus. Viņš to turpina darīt. Viņš dara to privātā kārtā. Šādi viņš turpinās to darīt,” teikts paziņojumā.

Blērs, kurš vadījis Lielbritānijas kreisi centrisko Leiboristu partiju, ir bijis premjerministrs no 1997. līdz 2007.gadam. Viņam bija tuvas attiecības ar ASV prezidentu republikāni Džordžu Bušu jaunāko.

Blērs uzvarēja trīs parlamenta vēlēšanās, bet viņa loma Lielbritānijas iesaistīšanā karadarbībā Irākā ir ievērojami kaitējusi popularitātei dzimtenē.

Pēc premjera amata atstāšanas Blērs bija Tuvo Austrumu kvarteta sūtnis līdz 2015.gadam. Šajā kvartetā ir Eiropas Savienība, Krievija, ANO un ASV.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+