Ekonomika
Nauda

“BlueOrange Bank” uzstādījusi Latvijā pirmos bezkontakta karšu bankomātus1


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
LETA/AFP

“BlueOrange Bank” uzstādījusi Latvijā pirmos bezkontakta karšu bankomātus, aģentūrai LETA pavēstīja bankas Sabiedrisko attiecību un komunikācijas pārvaldes vadītāja Ingrīda Šmite.

Viņa informēja, ka no pirmdienas darbam ar bezkontakta kartēm ir gatavi “BlueOrange Bank” bankomāti Smilšu ielā 6 un Aspazijas bulvārī 22, viesnīcas “Kempinski” ēkā.

Savukārt tuvāko nedēļu laikā “BlueOrange Bank” bezkontakta karšu bankomāti darbu sāks arī tirdzniecības centros “Alfa” un “Spice”, kā arī bankas klientu apkalpošanas centrā Vecrīgā, Jēkaba ielā 2.

“Bezkontakta karšu bankomāts skaidras naudas izņemšanas procesu padara vieglāku un ērtāku. Šāds bankomāts nodrošina visas pamatfunkcijas: skaidras naudas izņemšanu un iemaksu bankomātos, kuros ir paredzēta iemaksas funkcija, kartes pēdējo 10 darījumu pārskatu, kā arī informāciju par bilances atlikumu, taču veic to ātrāk, jo līdz minimumam tiek samazināts veicamo darbību skaits,” sacīja “BlueOrange Bank” E-komercijas pārvaldes projektu vadītāja Egita Ērmane, piebilstot, ka bezkontakta funkcionalitātes izmantošana neprasa kartes ievietošanu bankomātā, līdz ar ko tiek samazināta iespēja klientiem aizmirst karti, bet darbība joprojām tiek apstiprināta ar PIN kodu.

Saistītie raksti

Bezkontakta funkciju attiecīgajos bankomātos pagaidām varēs izmantot tikai “BlueOrange Bank” izsniegto karšu īpašnieki. “Taču mēs turpināsim darbu, lai pirmie Baltijā saskaņotu savu bankomātu darbību ar citām bankām,” piebilda Ērmane.

Līdz šim “BlueOrange Bank” nebija uzstādījusi bankomātus.

Pēc aktīvu apmēra “Baltikums Bank” 2017.gada septembra beigās bija devītā lielākā banka Latvijā, liecina Latvijas Komercbanku asociācijas dati. Bankas lielākais akcionārs ir Latvijas kompānija BBG.

LA.lv