Teodors Bļugers

Bļugers ar diviem vārtiem kaldina “Penguins” uzvaru AHL mačā 1

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers otrdien guva divus vārtus Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta mačā un palīdzēja viņa pārstāvētajai Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” komandai tikt pie uzvaras.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj 10
Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”

“Penguins” otrdien izbraukumā ar 5:2 (2:1, 2:1, 1:0) uzveica Šarlotes “Checkers”, izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas.

Bļugers guva abus noslēdzošos “Penguins” vārtus. Vispirms viņš 36.minūtē panāca 4:1, bet dueļa 59.minūtē uzstādīja galarezultātu. Latvijas hokejists šajā cīņā pa pretinieku vārtiem kopumā izpildīja piecus metienus un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Uzbrucējs šosezon 54 spēlēs izcēlies ar 16 vārtiem un 18 rezultatīvām piespēlēm, kā arī lietderības koeficentu +16. Iepriekšējā sezonā viņš AHL čempionātā tikpat mačos bija iemetis septiņus vārtus.

AHL kopvērtējumā “Penguins” ar 78 punktiem 59 spēlēs ieņem otro vietu Atlantijas divīzijā, kur vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Bridžportas “Sound Tigers” ar 68 punktiem 61 mačā ir piektā.

Savukārt Centrālajā divīzijā cita vārtsarga Matīsa Edmunda Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas “Monsters” ar 47 punktiem 59 cīņās ieņem pēdējo, septīto, pozīciju, bet Klusā okeāna divīzijā Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Barracuda” ar 58 punktiem 54 mačos ir sestā starp astoņām vienībām.