Blūmam uzvara Eirolīgā pret “Real Madrid” 0

Latvijas basketbola izlases kapteiņa Jāņa Blūma pārstāvētā Bilbao ”Gescrap BB” trešdien Eirolīgas TOP 16 ceturtās kārtas spēlē ar 93:69 uzvarēja Madrides ”Real”.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Blūms laukumā bija nedaudz virs desmit minūtēm, taču pa grozu ne reizi nemeta un attiecīgi arī neguva punktus. Protokolā latvietis atzīmējās ar vienu kļūdu un vienu piezīmi.

Abām komandām F grupā ir pa divām uzvarām un diviem zaudējumiem. Grupas līderi Sjēnas ”Montepaschi” izcīnīja ceturto uzvaru, ar 84:69 pārspējot Kristapa Valtera pārstāvēto Malagas “Unicaja”, kas zaudējusi visos četros mačos. Valters nepilnās 20 minūtēs guva 8 punktus, realizējot abus divpunktu metienus, vienu no trim tālmetieniem un abus soda metienus. Tāpat viņam viena atlēkusī bumba, viena piespēle, trīs kļūdas un trīs piezīmes.

E grupā Stambulas ”Anadolu Efes” ar 65:67 zaudēja Pirejas ”Olympiacos” un cieta trešo zaudējumu. ”Olympiacos” izcīnīja trešo uzvaru.

G grupā pie pirmās uzvaras tika Milānas ”EA7 Emporio Armani”, kas sagādāja pirmo zaudējumu Kazaņas ”Unics” ar 63:58.