vtb-league.com

Blūms atzīst, ka Jūrmala bija vairāk pelnījusi uzvarēt 0

LBL čempionātā “VEF Rīga” izbraukumā Kauguros tikai pēdējā minūtē salauza “Jūrmala/Fēnikss” pretestību un uzvarēja ar 74:71.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Neviens to pat nenojauta – pasaulē populāros kosmētikas produktos vēzi izraisošas ķīmiskas vielas 800 reižu pārsniedz normu 42

“Baidījos, ka pēc lielas uzvaras, kāda nedēļas nogalē bija VTB līgas spēlē Himkos, sekos kritums. Kaut kur pietrūka koncentrēšanās. Jūrmala cīnījās par katru laukuma centimetru, katrā epizodē nostrādāja par 110 procentiem un gribēja uzvarēt vairāk. Viņi bija pelnījuši šo uzvaru vairāk,” pēc spēles TV kameru priekšā atzina “VEF Rīga” kapteinis Jānis Blūms.

Rīdziniekiem uzvara nāca ļoti smagā ciņā, kurā izšķirošo tālmetienu pēdējā minūtē trāpīja lietuvietis Arns Labucks. Līdz tam jūrmalnieki prata spēli ievirzīt sev izdevīgās pozicionālā basketbolā, kurā otrā puslaika laikā bija vadībā ar sešu punktu pārsvaru un spēles pēdējo minūti sāka pie 71:70. Līdz sezonas pirmajai lielajai sensācijai mazliet pietrūka.

Baltijas basketbola līgā “Barons” sagādāja kārtējo zaudējumu “Liepāja/Triobet” komandai, kurai tas kopā ar LBL čempionātu bija piektais piecās spēlēs. 35. minūtē rīdzinieki zaudēja ar 60:66, taču ļoti veiksmīgi darbojās izšķirošajos brīžos un pēdējo piecminūti uzvarēja ar 15:4.

LBL ČEMPIONĀTS
“Jūrmala/Fēnikss” – “VEF Rīga” 71:74
(15:12, 28:29, 51:48). Pinete 16, Iļjins 12+13AB, Jeromanovs 12+7RP; Blūms 18, Ričards, Labucks pa 12.

BALTIJAS BASKETBOLA LĪGA
“Barons” – “Liepāja/Triobet” 75:70
(22:19, 35:38, 58:57). Krestiņins 20, Jogela 17+9AB, Freimanis, Geks pa 11; Makmalans 18, Kuks 13, Polards 9+9AB.