Sports
Basketbols

Blūms ir sajūsmā: krieviem patīk taisīt šovu, Zvaigžņu spēlē viss bija līmenī 0

vtb-league.com

“Esmu lielā sajūsmā! VTB Vienotās līgas Zvaigžņu spēle Sočos bija ļoti labs pasākums. Tur bija augsts organizatoriskais līmenis, jo par visu bija padomāts. Arī skatītāju interese bija liela – vairāk nekā 11 tūkstoši atbalstītāju tribīnēs. Patiešām sajutāmies kā īstas zvaigznes šajā pasākumā, Latvijas vicečempionu “VEF Rīgaa” kapteinis Jānis Blūms dalījies savos iespaidos par Sočos piedzīvoto.

“Katrā vietā Zvaigžņu spēles ir citādākas. Šajā pasākumā bija piedomāts par izklaides elementiem, jo krieviem patīk taisīt šovu. Bija piesaistīti vairāki atpazīstami mūziķi, kuri vadīja un papildināja pasākuma programmu. Tāpat Zvaigžņu spēli ar savu klātbūtni pagodināja Krievijas basketbola vadība un dažādas basketbola leģendas. Tajā pašā laikā nebija nekādu īpašo izlēcienu, bija tāda kopības sajūta un visi bija vienoti. Mierīgi bija iespēja parunāties ar klātesošajiem māksliniekiem, Krievijas ministriem, citām slavenībām, tā kā viss bija ļoti pozitīvi,” kluba mājas lapā citēts Blūms.

“Pašam Sočos gāja ļoti labi. Dodu deviņas balles. Desmitnieku dotu, ja būtu izdevies vēl uzvarēt trīspunktu metienu sacensībās. Varu tikai atkārtoti akcentēt, ka tas bija labs pasākums. Atrasties vienā komandā ar tādām Eirolīgas zvaigznēm kā Kīts Lengfords un Nando De Kolo, kā arī spēlēt trenera Ituda vadībā – tāda iespēja nerodas katru dienu”, sacījis spēlētājs.

“LA” jau informēja, ka Jānis Blūms ar 18 punktiem kļuva par dalīti rezultatīvāko VTB Zvaigžņu spēles basketbolistu un aizkļuva līdz trīspunktu metienu konkursa finālam, savukārt Sanktpēterburgas “Zenit” pārstāvošais Jānis Timma triumfēja “slam dunk” konkursā.
VTB Vienotās līgas jeb Krievijas aklātā čempionāta zvaigžņu spēle risinājās vienā dienā ar Latvijas Basketbola līgas (LBL) Zvaigžņu spēli Ventspilī.

Saistītie raksti
LA.lv