Sports
Basketbols

Blūms: Neesmu teicis, ka beigšu spēlēt izlasē 16

foto – Edijs Pālens/LETA

Latvijas valstsvienības kapteinis Jānis Blūms sarunā ar “LA” apstiprināja, ka izlasi būs gatavs pārstāvēt arī pēc Eiropas čempionāta.

Nekad neesmu teicis, ka taisos pielikt punktu karjerai izlasē. Ja treneri aicinās, noteikti braukšu palīgā un spēlēšu arī sezonas laikā,” izlases kapteinis Jānis Blūms apstiprina, ka nākamās klubu sezonas laikā būs pieejams arī Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā. Tā būs arī lieliska iespēja sezonas laikā atbraukt uz mājām.

Latvijas izlasei Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā nākamajā sezonā paredzētas četras spēles – 23. novembrī Turcijā, 26. novembrī Rīgā ar Zviedriju, 23. februārī Rīgā ar Ukrainu, 26. februārī Rīgā ar Turciju. Šajās spēlēs nevarēs piedalīties NBA un ULEB Eirolīgas klubos nodarbinātie spēlētāji.

“LA” jau ziņoja, ka Blūms šonedēļ panāca vienošanos ar Spānijas ACB līgas klubu “Zaragoza”. “Man tie būs jauni izaicinājumi. Komanda pērn Spānijā palika 15. vietā, tātad Eiropas kausu turnīros nepiedalīsies. Manā vecumā grafiks ar vienu spēli nedēļā ir vislabākais. Būs iespēja sagatavoties katrai spēlei un kopā risināt iecerētos uzdevumus. Pašlaik šķiet, ka tā būs cīņa par iespēju piedalīties izslēgšanas spēlēs. Sastāvs Saragosā solās būt jauns un pēc uzvarām izsalcis,” uzskata Blūms.

Saistītie raksti
LA.lv