Blūms “Panathinaikos” debitē ar četriem punktiem 0

Latviešu saspēles vadītājs Jānis Blūms sestdien ar četriem punktiem debitēja Grieķijas spēcīgākā basketbola kluba Atēnu “Panathinaikos” rindās, gūstot četrus punktus pārbaudes spēlē pret Ainara Bagatska un Artūra Štālberga trenēto Krievijas vienību “Ņižņij Novgorod”.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

Tradicionālās Aleksandra Gomeļska kausa izcīņas pusfināla spēlē “Panathinaikos” vienība bija pārāka ar rezultātu 63:55 (17:13, 9:8, 17:17, 20:17).

Blūms laukumā pavadīja deviņas minūtes un 24 sekundes, realizējot vienu no diviem divpunktu metieniem un abus soda metienus. Latvieša kontā divas atlēkušās bumbas un piecas piezīmes.

Turnīra finālā Atēnu klubs svētdien spēkosies ar Krievijas grandu Maskavas CSKA, kas pirms tam pusfinālā ar 87:70 pārspēja Viļņas “Lietuvos rytas” vienību no Lietuvas.

Kā zināms, līgums ar 32 gadus veco Blūmu noslēgts pēc sistēmas 1+1 mēnesis. Komandā ir nepieciešams aizvietotājs pašlaik savainotajam amerikāņu saspēles vadītājam Demarkusam Nelsonam.

“Panathinaikos” ir viena no spēcīgākajām Eiropas basketbola komandām, kas vēl tikai 2011.gadā iepriekšējo reizi triumfēja ULEB Eirolīgas sacensībās. Arī jaunajā sezonā Atēnu vienība spēlēs ULEB Eirolīgā, kur šajā pavasarī apstājās ceturtdaļfinālā.

Jauno Grieķijas čempionāta sezonu Atēnu klubs atklās nākamās nedēļas beigās.