Mobilā versija
+3.5°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
18. septembris, 2012
Drukāt

«BMW» ar priekšējo piedziņu!

Astoņdesmit četrus gadus – kopš grūtajos krīzes laikos no “Austin” aizlienētās lētās konstrukcijas ar vārdu “DIXI” – “BMW” nav ražojis priekšējās piedziņas auto. Un ar to skaļi lepojies. Nu būšot citādi…

 

Nu sākas skaidrojumi, ka klasiskās piedziņas šasijas ir dārgas, ka daļai lietotāju ir pilnīgi vienalga, kuri riteņi tos velk vai stumj (esot pat aptauja, kas liecina, ka lielākā daļa 1. sērijas lietotāju domā, ka jau tagad brauc ar priekšpiedziņas auto)…

Un Parīzē būs konceptuāls hečbeks “Active Tourer”, kurā dzinējs uzstādīts šķērsām un piedzen priekšējos riteņus. Tā pamatā būšot “Mini” šasija. Gabarīti – kaut kur pa vidu starp pirmo un trešo sēriju (435 cm). Riteņu bāze tāda pati kā “Range Rover Evoque” – 267 cm.

Vēl viena revolūcija – motors. Dzinēji ar indeksiem B38 (benzīns) un B37 (dīzelis) būs trīscilindru. Faktiski tās būs “pusītes” no agrākajiem “seši rindā”. Paredzēts, ka šādi agregāti drīzumā aizstās arī pirmās un trešās sērijas, kā arī “Mini” četrcilindru motorus. Tie nebūt nebūs vārgi – ar palielinātu turbokompresoru jaudas “niknākajās” versijās sasniegs gandrīz 200 ZS.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+