×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
21. novembris, 2017
Drukāt

Likumi šim “BMW” vadītājam nepastāv: 213 km/h un nav tehniskās apskates (3)

Pārkāpējs.Pārkāpējs.

Pārgalvībai nav robežu, paziņojumā uzsver policija, informējot, ka fotoradars fiksējis kārtējo “BMW” vadītāju – ātrumpārkāpēju, šoreiz – 213 km/h.

Pagājušonedēļ, 16.novembra rītā, pulksten 10.18, Ikšķiles novadā uz autoceļa Rīga–Daugavpils–Krāslava–Baltkrievijas robeža (Paternieki) virzienā uz Ogri, Valsts policijas pārvietojamais fotoradars fiksējis kārtējo ātrumpārkāpēju. Šoreiz kāds automašīnas BMW vadītājs bijis īpaši steidzīgs un vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā, pārgalvīgi aiztraucies ar 213 kilometriem stundā.

“Šis autovadītājs ne tikai bezatbildīgi pārkāpis atļauto braukšanas ātrumu, tādējādi būtiski apdraudot gan savu, gan citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību, bet šim tranportlīdzeklim nav arī izieta tehniskā apskate,” norāda policija.

Par šādu ātruma pārkāpumu Valsts policija piemēroja 360 eiro naudas sodu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Uz šosejas Rīga- Daugavpils- Krāslava- Vitebska- Kijeva- Bukareste- Aleksandrija -Keiptauna tepat Ikšķilē!!! BMW atsaldenis, faktiski potenciāls slepkava, dragā uz 213 km/h, bet policija šo prēmē ar nieka 360 €! Vai sods nav nesamērīgi mazs? Jeņķi, kanādieši un arī mūsu karstie igauņu bāleliņi sāktu ar to, ka džekiņu ietupinātu aiz zviedru gardīnēm un ne jau uz dažām dienām, arī naudas sods būtu ar daudz nullēm. Ko mēs tūļājamies, kāpēc gadiem niekojamies ar smieklīgiem sodiem, naivi cerot, ka bemberisti reiz izaugs par saprātīgām būtnēm?
    Ir nejauši pārkāpumi, ir situācijas, ka, pat negribot, gadās pārkāpt noteikumus, taču vilkt pāri par 200 km/h NEVAR NEJAUŠI, TAS IR APZINĀTS NOZIEGUMS UN POLICIJAI IR ATTIECĪGI JĀRĪKOJAS!

  2. Kamēr mediji šitos publicēs, sacīkstes uz ceļiem nerimsies!

  3. Kas var maksāt tas var braukt.

Draugiem Facebook Twitter Google+