×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
7. augusts, 2015
Drukāt

BNS īpašnieks “UP Invest OÜ” iegādājies ziņu aģentūru LETA

letabns1

Igaunijas investīciju kompānija “UP Invest OÜ”, kura ir Baltijas ziņu aģentūru grupas BNS akciju turētāja, iegādājusies Latvijas ziņu aģentūru LETA, aģentūru BNS informēja “UP Invest OÜ” valdes loceklis Svens Nūtmans.

“”UP Invest OÜ” ir izstrādājis ilgtermiņa stratēģiju darbam Baltijas mediju tirgū un redz šī uzņēmuma iegādi kā svarīgu soli šajā stratēģijā,” sacīja Nūtmans. Viņš norādīja, ka abas preču zīmes – BNS un LETA – arī turpmāk tiks izmantotas darbam Latvijas tirgū.

Nūtmans uzsvēra, ka jaunās investīcijas un tirgus konsolidācija ļaus tālāk uzlabot kvalitāti pakalpojumiem, kas tiek sniegti informācijas profesionālajiem lietotājiem ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā.

“LETA klienti var būt droši, ka līdzšinējie kvalitātes standarti tiks ievēroti un atbalstīti. Mēs pozitīvi vērtējam aģentūras LETA iekļaušanos starptautiskā mediju holdinga struktūrā, kas ilgtermiņā garantēs mūsu ziņu un monitoringa pakalpojumu pozīcijas tirgū,” pauda LETA valdes locekle Una Klapkalne.

“Pēdējā gada laikā, darbojoties “UP Invest OÜ” mediju holdinga ietvaros, aģentūra “BNS-Latvija” un “Mediju monitorings” ir veikuši milzīgus soļus produktu attīstībā un arī tirgus pozīciju nostiprināšanā,” informēja “BNS-Latvija” valdes priekšsēdētājs Juris Mendziņš, uzsverot, ka arī turpmāk BNS klienti varēs saņemt kvalitatīvus un inovatīvus ziņu un monitoringa pakalpojumus.

Līdzšinējais aģentūras LETA valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Barkāns piebilda: “Astoņpadsmit gadu laikā kopš LETA privatizācijas mēs veiksmīgi esam atjaunojuši aģentūras LETA vēsturisko statusu un izveidojuši to par profesionālu informācijas avotu. Mēs esam sasnieguši savus mērķus, un šobrīd ļoti svarīgs periods mūsu biznesā ir noslēdzies. Mēs esam apmierināti ar sasniegto un vēlamies pateikties LETA komandai, klientiem un partneriem. Mēs redzam “UP Invest OÜ” kā atbildīgu un profesionālu mediju investoru ar ilgtermiņa redzējumu.”

Transakcija vēl ir jāapstiprina Konkurences padomē. Darījuma cena netiek atklāta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+