×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
21. aprīlis, 2014
Drukāt

Bojāgājušo skaits Dienvidkorejas prāmja avārijā pieaudzis līdz 64 cilvēkiem

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Upuru skaits pēc prāmja avārijas Dienvidkorejas piekrastē pirmdien pieaudzis līdz 64 cilvēkiem, bet 238 joprojām tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem.

Glābēji darbu turpināja arī naktī uz pirmdienu, izmantojot attālināti kontrolējamas ierīces.

Pirmdien intensīvie meklēšanas darbi turpināsies ar pilnu sparu, izmantojot 212 laivas, 32 kuģus, 34 lidaparātus, kā arī 556 armijas un civilos glābējus, tostarp nirējus.

Kopumā uz avarējušā prāmja klāja atradās 476 pasažieri un apkalpes locekļi, tostarp 320 skolēni, kuri kopā ar 15 skolotājiem atradās ceļā uz Čedžu salu, kas ir populāra atpūtas vieta. Pēc avārijas izglābti 179 cilvēki, no tiem 50 guvuši ievainojumus.

Prāmis Dienvidkorejas rietumu piekrastē trešdien sāka svērties, apgāzās un nogrima aptuveni divas stundas pēc avārijas signāla pārraidīšanas plkst.9 (plkst.3 pēc Latvijas laika).

Laika apstākļi avārijas brīdī tika raksturoti kā labi, ar mērenu vēju un jūras viļņošanos.

Izmeklētāji izslēguši iespēju, ka kuģis uztriecies kādai zemūdens klintij un tiek uzskatīts, ka prāmis apgāzies, zaudējot līdzsvaru pēc strauja pagrieziena.

Sestdien tika arestēts kuģa kapteinis, kas negadījuma brīdī neatradās prāmja vadības telpā, un vēl divi apkalpes locekļi.

Pirmdien aizturēti vēl četri prāmja apkalpes locekļi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+