×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
8. decembris, 2015
Drukāt

Bojātā ūdensvada dēļ joprojām slēgta iebraukšana Rīgā pa Vidzemes šoseju

Foto - LETAFoto - LETA

Arī šorīt bojātā ūdensvada dēļ iebraukšana Rīgā pa Vidzemes šoseju pie Berģiem ir slēgta, jo, veicot bojājumu novēršanu, ir radīti nopietni ceļa seguma bojājumi, aģentūru LETA informēja “Rīgas Ūdens” pārstāvis Artūrs Mucenieks.

Mucenieks stāstīja, ka visu nakti brigādes strādājušas, lai konstatētu bojājuma cēloņus, kas ar tika atrasti.
Taču avārijas cēloņu meklēšana radījusi lielus izskalojumus zem brauktuves, tādējādi lielos apmēros bojājot ceļa segumu.

Jau ir nomainīts bojātais cauruļvada posms un pašlaik tiek saskaņoti nepieciešami remontdarbi ar citām valsts institūcijām, lai sakārtotu minēto ceļa posmu autotransporta plūsmas nodrošināšanai.

Jau vakar aģentūra LETA informēja, ka “Rīgas ūdens” (RŪ) darbiniekiem izdevies no ūdensapgādes sistēmas izslēgt bojāto posmu Berģos un visā Rīgā tika atjaunota ūdensapgāde.

Arī ūdens spiediens Rīgas iedzīvotājiem tika nodrošināts nepieciešamajā līmenī. Mucenieks sacīja, ka bojātā posma atslēgšanai bijušas nepieciešamas 2,5 stundas.

Jau ziņots, ka Rīgā, Berģos, vakar izdevies apturēt ūdens izplūšanu no bojātā ūdensvada, kura dēļ būtiski ierobežota satiksme uz Vidzemes šosejas. Avārija bija nopietna – plīsis 80 centimetru diametra ūdensvads, un visā pilsētā bija pazemināts ūdens spiediens. Plīsušais ūdensvads ir aptuveni 100 gadus vecs.

Atsūknējot ūdeni no notikuma vietā izveidojušās bedres, RŪ speciālisti varēja izvērtēt, cik liels izskalojums ir izveidojies zem brauktuves. Pēc tā varēs secināt, vai ir iespējams atcelt satiksmes ierobežojumus.

Tikmēr autovadītāji ziņoja, ka avārijas dēļ bija izveidojušies milzīgi sastrēgumi, izbraucot no Rīgas Vidzemes virzienā, – sastrēgumi bija vērojami gan Vidzemes šosejas sākumā Berģos, gan arī uz mazākiem ceļiem, kas no Rīgas izved uz galvaspilsētas apvedceļu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+