Sports
Citi sporta veidi

Boksa portāls: Brieža un Usika cīņa 27.janvārī notiks Rīgā 16

foto – Edijs Pālens/LETA

Maira Brieža un ukraiņa Oleksandra Usika pasaules boksa supersērijas pirmā smagā svara pusfināla cīņa 27.janvārī notikšot Rīgā, vēsta portāls “boxingnews24.com”.
Sacensību organizatori šīs cīņas norises vietu un datumu sola paziņot šonedēļ, kamēr Brieža komanda pagaidām nekomentē šīs ziņas, norādot, ka to līdz oficiālam paziņojumam nemaz nevar darīt.

To, ka cīņa varētu notikt 27.janvārī, “boxingnews24.com” vēstīja jau pagājušajā nedēļā, tad gan neminot norises vietu.
“Aizkavēšanās par dueļa norises laiku un vietu nav saistīta ar to, ka abas puses nevar vienoties, Tas ir tehnisks process, kamēr viss tiks saskaņots,” iepriekš norādīja Brieža pārstāvis Raimonds Zeps.
Iepriekš izskanēja informācija, ka Brieža un Usika cīņa varētu notikt kā Latvijā, tā Ukrainā, kā iespējamu vietu minot arī ASV pilsētu Čikāgu, taču vēl novembra sākumā supersērijas organizators Kalle Zauerlands intervijā aģentūrai LETA norādīja, ka ASV variants ir maz ticams.

Jau vēstīts, ka Briedis septembrī supersērijas ceturtdaļfinālā pēc punktiem pieveica Maiku Peresu no Kubas, aizstāvot Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu. Tikmēr Usiks savā ceturtdaļfinālā pārspēja vācieti Marko Huku.
Brieža un Usika cīņā uz likmes būs ne tikai WBC, bet arī Usikam piederošā Pasaules Boksa organizācijas (WBO) josta, savukārt sacensību čempions kļūs par visu četru prestižāko jostu īpašnieku.

Saistītie raksti

Tikmēr otrā pusfinālā kubietis Juniers Dortikoss tiksies ar krievu Muratu Gasijevu. Kā otrdien pavēstīja supersērijas rīkotāji, Gasijeva un Dortikosa pusfināls 3.februārī norisināsies Sočos “Boļšoi” arēnā, kur 2014.gadā notika olimpisko spēļu hokeja turnīrs.
“Pusfināla norises vieta man nebija svarīga, taču esmu iepriecināts, ka tas notiks skaistajā Soču pilsētā,” teica Gasijevs.
“Nevaru sagaidīt cīņu Sočos. Nav svarīgi, kur es cīnos, smagi strādāšu, lai uzvarētu savu pretinieku. Ticu, ka esmu labākais pasaulē un izcīnīšu Ali trofeju. Nevaru sagaidīt, kad varēšu Gasijevam un Krievijas faniem parādīt, kas ir “Doktors Nokauts”,” atzīmēja Dortikoss.
Dortikoss ceturtdaļfinālā pārspēja krievu Dmitriju Kudrjašovu, savukārt Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempions Murats Gasijevs no Krievijas uzveica poli Kšištofu Vlodarčiku.

Fināls nākamā gada maijā risināsies Saūda Arābijas pilsētā Džidā.
Supersērijas čempions ne tikai iegūs Muhameda Ali vārdā nosauktu balvu, bet arī kļūs par visu četru prestižāko pasaules čempiona jostu īpašnieku.

LA.lv