Sports
Citi sporta veidi

Bokserim Mairim Briedim pazeminājums darbā holdingā “Rigvir”0

foto – LETA

Starptautisku atzinību guvušais Latvijas sportists un policists Mairis Briedis kļuvis par holdinga “Rigvir” konsultantu drošības jautājumos, informēja holdinga pārstāvji.

Iepriekš Briedis pildīja holdinga Drošības dienesta vadītāja pienākumus. Lēmums par amata maiņu tika pieņemts, lai pilnvērtīgāk pievērstos profesionālajam sportam.

Ņemot vērā izaugsmi profesionālajā karjerā, Briedis plāno vairāk pievērsties sportista karjeras attīstībai.

“Tā kā šobrīd manas galvenās prioritātes ir saistītas ar attīstību profesionālajā sportā, kā arī karjeru Valsts policijā, ar holdingu esam vienojušies par amata piedāvājumu, kuru iespējams pilnvērtīgi apvienot ar abām manām pamata nodarbēm,” skaidroja Briedis.

Briedis ieguvis izglītību Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā gan kā pedagogs, gan boksa treneris. Paralēli sportista karjerai vairākus gadus darbojas arī drošības struktūrās Valsts policijā. Savā boksera karjerā Briedis ir izcīnījis 22 uzvaras, tai skaitā, 2017.gadā kļūstot par Pasaules čempionu boksā. 2014.gadā Briedis tika atzīts par Eiropas Gada cilvēku Latvijā, savukārt 2016.gadā tika atzīts par Latvijas populārāko sportistu.

Saistītie raksti

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, “Rigvir” apgrozījums pērn bija 830 002 eiro, bet peļņa – 2028 eiro. SIA “Rigvir” dibināta 2014.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2800 eiro. “Rigvir” īpašnieki ir Jurģis Auziņš – 71%, Ivars Kalviņš – 3%, Andrejs Nollendorfs – 3% un Katrīna Pumpuriņa – 23%.

Holdings “Rigvir” apvieno uzņēmumu grupu, kuras darbība ir vērsta uz Latvijā izstrādāto vēža zāļu “Rigvir” ražošanu un attīstību pasaules tirgos. Šīs zāles ir reģistrētas melanomas ārstēšanai, bet klīniskajā praksē plaši tiek izmantotas arī vairāku citu ļaundabīgu audzēju ārstēšanā. Kopš 2011.gada “Rigvir” ir pilnībā kompensēts Latvijas iedzīvotājiem ar ļaundabīgās ādas melanomas diagnozi, bet 2015.gadā “Rigvir” tika iekļauts Nacionālā veselības dienesta apstiprinātajās klīniskajās vadlīnijās. Savukārt pacienti no valstīm, kurās šis medikaments pagaidām nav reģistrēts, viroterapiju ar “Rigvir” var saņemt Latvijā. Šobrīd viroterapiju ar “Rigvir” ir saņēmuši vēža pacienti no vairāk nekā 50 valstīm.

LA.lv