×
Mobilā versija
Brīdinājums +8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
28. novembris, 2013
Drukāt

Uzlauzts boksera un opozicionāru līdera Kļičko “Facebook” profils un e-pasts

Ekrānuzņēmums no flickr.comEkrānuzņēmums no flickr.com

Piektdien, 22.novembrī, Ukrainā stundu pēc  boksa čempiona un opozīcijas partijas UDAR līdera Vitālija Kļičko sociālajā tīklā “Facebook” publicēta aicinājuma uz protesta mītiņu pret valdošās varas lēmumu neparakstīt asociācijas līgumu ar Eiropas Savienību hakeri uzlauzuši viņa profilu un vēlāk arī elektronisko pastu.

Kā apgalvo uzlauzēji, atklātībā nonākusi Kļičko privātā sarakste piecu gadu garumā ar mīļākajām, politiķiem un biznesa partneriem. Publiskota arī saite uz vietni flickr.com, kur atrodamas vairākas fotogrāfijas divdomīgās situācijās. Pats Kļičko un viņa pārstāvētā partija gan uzsver, ka viss publiskotais ir safabricēts.

Hakeru publiskotajās fotogrāfijās Kļičko redzams kūrortos, uz jahtām, klubos un citviet, izklaidējoties ar jaunām meitenēm, lai gan vairāk kā 20 gadus viņš ir precējies ar bijušo modeli Natāliju Jegorovu un līdz šim radījis kārtīga ģimenes cilvēka iespaidu. Hakeri apgalvo arī, ka viņam ir ārlaulības bērns.

Lai gan vadījis opozīcijas partiju, bokseris un politiķis esot privāti ballējies kopā ar varas pārstāvjiem un Ukrainas oligarhiem.

Jau gadiem visus viņa publiskos paziņojumus esot plānojusi viņa preses sekretāre, kamēr pats atpūties kādā kūrortā. Ierasta prakse bijusi maldīgi ziņot par Kļičko patieso atrašanās vietu.

Vēl esot atklājies, ka viņš vadījis kādas viesnīcas biznesu, lai gan amatpersonas ienākumu deklarācijā nekas nav uzrādīts.

Jāpiebilst, ka šī gada oktobrī Kļičko paziņoja par vēlmi 2015.gadā kandidēt valsts prezidenta vēlēšanās. Politiskie pretinieki priecājas, ka viņa reputācija nu ir sagrauta.

Tikmēr UDAR pārstāvji izteikušies, ka ir šokā par tik netīrām PR metodēm, mēģinot nomelnot reālu prezidenta kanditātu. Viņi joprojām esot pārliecināti, ka Kļičko ir visas izredzes uzvarēt.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+