Mobilā versija
+3.2°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
15. aprīlis, 2016
Drukāt

Bolīvijas prezidents iesaka pāvestam košļāt kokas krūma lapas (1)

Foto - WIkipediaFoto - WIkipedia

Bolīvijas prezidents Evo Moraless piektdien mudinājis pāvestu Francisku veselības uzlabošanas nolūkā pakošļāt kokas koka krūma lapas, kas satur kokaīnu.

Viesojoties Vatikānā, Moraless norādīja, ka Andu kultūrās kokas krūms tūkstošiem gadu izmantots medicīniskos nolūkos, un atzina, ka pats košļā šī krūma lapas.

“Es to lietoju, un man klājas ļoti labi. Es jums to rekomendēju, tas palīdzēs jums uzturēt veselību,” pāvestam sacīja Moraless.

Apmeklējot Bolīvijas galvaspilsētu Lapasu, pāvests pagājušajā gadā dzēra tēju no kokas krūma lapām, lai pārvarētu kalnu slimību.

Bolīvijas prezidents Franciskam uzdāvināja trīs grāmatas par kokas krūmu lapu labvēlīgo ietekmi uz veselību.

Moraless pavadīja aptuveni pusstundu sarunā ar Francisku, apspriežot sociālekonomiskos apstākļus un citus jautājumus, atklāja Vatikāns.

Bolīvijā prezidentam ir saspringtas attiecības ar bīskapiem, kuriem viņš pārmetis kalpošanu labējā spārna opozīcijai.

Pēc tam, kad bīskapi apsūdzēja Bolīvijas valdību par saistību ar narkotiku kontrabandu, prezidents izsauca bīskapus pie sevis un lika iesniegt sarakstu ar iesaistīto personu vārdiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tas bija pirms vairākiem mēnešiem…

VIDEO: Itālijā pēc lavīnas atrod izdzīvojušosGlābēji Itālijā turpina meklēt apmēram 30 cilvēkus, kurus ceturtdien kalnu viesnīcā apraka lavīna. Itālijas ziņu aģentūra ANSA vēsta, ka glābēji lavīnas apraktajā
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+