Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
7. septembris, 2016
Drukāt

“Bombardier” samazina šogad piegādāt paredzēto lidmašīnu skaitu; izmaiņas skars arī “airBaltic”

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Kanādas ražotājs “Bombardier” trešdien dzinēju “Pratt&Whitney” piegādes aizkavēšanās dēļ samazinājis šogad piegādāt paredzēto lidmašīnu skaitu.

Kā pavēstīja “Bombardier” preses pārstāve, aizkavēšanās skars arī aviokompāniju “airBaltic”, kas būs pirmā jauno lidmašīnu “CS300” izmantotāja. “Bombadier” pavēstīja, ka pirmo “CS300” lidmašīnu “airBaltic” varētu sākt izmantot šī gada ceturtajā ceturksnī.

Šogad tiks piegādātas septiņas lidmašīnas iepriekš plānoto 15 vietā, teikts “Bombardier” paziņojumā, norādot, ka šī iemesla dēļ šogad samazināsies tās komerciālo lidaparātu struktūras ieņēmumi.

“Mēs cieši sadarbojamies ar “Pratt&Whitney”, lai ātri atrisinātu šo piegādātāja ražošanas jaudas palielināšanas jautājumu un nodrošinātu, ka mums nākotnē ir spēcīga piegādes bāze mūsu ilgtermiņa izaugsmes mērķu nodrošināšanai,” paziņoja “Bombardier” komerciālo lidaparātu struktūras direktors Freds Kromers.

“Bombardier” norādīja, ka ir pārliecināta par spēju sasniegt savu mērķi 2020.gadā saražot 90 līdz 120 lidmašīnas.
Kopumā šogad “airBaltic” bija plānots piegādāt četras jaunas lidmašīnas, bet līdz 2018.gada beigām – kopumā 20.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+