Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
7. septembris, 2016
Drukāt

“Bombardier” samazina šogad piegādāt paredzēto lidmašīnu skaitu; izmaiņas skars arī “airBaltic”

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Kanādas ražotājs “Bombardier” trešdien dzinēju “Pratt&Whitney” piegādes aizkavēšanās dēļ samazinājis šogad piegādāt paredzēto lidmašīnu skaitu.

Kā pavēstīja “Bombardier” preses pārstāve, aizkavēšanās skars arī aviokompāniju “airBaltic”, kas būs pirmā jauno lidmašīnu “CS300” izmantotāja. “Bombadier” pavēstīja, ka pirmo “CS300” lidmašīnu “airBaltic” varētu sākt izmantot šī gada ceturtajā ceturksnī.

Šogad tiks piegādātas septiņas lidmašīnas iepriekš plānoto 15 vietā, teikts “Bombardier” paziņojumā, norādot, ka šī iemesla dēļ šogad samazināsies tās komerciālo lidaparātu struktūras ieņēmumi.

“Mēs cieši sadarbojamies ar “Pratt&Whitney”, lai ātri atrisinātu šo piegādātāja ražošanas jaudas palielināšanas jautājumu un nodrošinātu, ka mums nākotnē ir spēcīga piegādes bāze mūsu ilgtermiņa izaugsmes mērķu nodrošināšanai,” paziņoja “Bombardier” komerciālo lidaparātu struktūras direktors Freds Kromers.

“Bombardier” norādīja, ka ir pārliecināta par spēju sasniegt savu mērķi 2020.gadā saražot 90 līdz 120 lidmašīnas.
Kopumā šogad “airBaltic” bija plānots piegādāt četras jaunas lidmašīnas, bet līdz 2018.gada beigām – kopumā 20.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+