×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
15. augusts, 2014
Drukāt

12. Saeimas vēlēšanas: Bondara saraksts pulcē gados vecākos 
 (8)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Mārtiņa Bondara vadītajā Latvijas Reģionu apvienībā (LRA), kā jau nosaukumā noprotams, ir daudz Latvijas pašvaldību deputātu un pašvaldībās nodarbināto, tomēr jākonstatē, ka sarakstā iesaistīts krietns daudzums pārnācēju un ļaudis no iepriekšējās vēlēšanās caurkritušām partijām.

Vidzemes sarakstā tūdaļ aiz bijušā basketbolista, Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas kancelejas, pēc tam Latvijas Krājbankas vadītāja Bondara seko Rūjienas novada domes priekšsēdētājs Guntis Gladkins un Baldones novada domes priekšsēdētāja Karina Putniņa. Kurzemē pirmā ir Skrundas novada domes priekšsēdētāja Nellija Kleinberga. Kurzemē balotējas arī Rucavas novada domes priekšsēdētāja Līga Stendze. Zemgalē no novadu priekšniekiem atzīmējams Vecumnieku novada domes priekšsēdētājs Rihards Melgailis, kaut pirmais ir Jelgavas pilsētas domes deputāts Dainis Liepiņš. Ar to novadu vadītāju uzskaite noslēdzas, taču pašvaldību deputātu ģeogrāfija ir plaša – pārstāvēti Salacgrīvas, Alūksnes, Gulbenes, Ogres, Babītes, Inčukalna, Vecpiebalgas, Kārsavas, Baltinavas, Rēzeknes, Preiļu, Vārkavas, Saldus, Ķekavas, Jelgavas, Pļaviņu, Bauskas novadi. Rīgā pirmais tikmēr ir Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktora vietnieks katastrofu medicīnas jautājumos, Katastrofu medicīnas centra vadītājs Mārtiņš Šics.

Bondara LRA savā pusē dabūjusi veselu rindu aktīvo Saeimas deputātu, agrāko zatleriešu. No Reformu partijas nāk Inga Bite, Guntars Bilsēns, Gunārs Igaunis, Inita Bišofa, Inga Vanaga, bet Juris Viļums Latgalē ir pirmais un tur tāpat kandidē viņa palīdze Inga Drele. Septiņi kandidāti nāk no Kristīgo demokrātu savienības. Vārdu rindā var sastapt ne vienu vien personību, kas reiz centusies nonākt politiskajā elitē, bet kam tas lāgā nav izdevies. Sarakstos atradīsiet vairākus kandidātus no LSDSP, tajā skaitā bijušo šīs partijas priekšsēdētāju Jāni Dineviču, partijas ”Par prezidentālu republiku” valdes priekšsēdētāju Margotu Rotbergu, Latvijas Atdzimšanas partijas valdes priekšsēdētāju Andri Rubinu un viņa dēlu Silvestru. Rīgā savu ietekmi grasās pārbaudīt aktieri Rūdolfs Plēpis un Arturs Kaimiņš, pazīstams ar skatuves vārdu Artuss Kaimiņš. Par M. Bondara sportisko pagātni, šķiet, liecina vairāku sporta treneru piesaistīšana. Runa ir par treneru karjeru sākušo kamaniņbraucēju Ingrīdu Amantovu, kalnu slēpotāju Guntu Gasūnu, basketbola treneri Vari Krūmiņu u. c.

Kopumā “LRA” pretendentu sarakstā ir 115 kandidāti – gluži kā lielajām partijām. 101 kandidāts ir latvietis. Par spīti tam, ka partija uzskata sevi par reģionu pārstāvi, tik un tā 30% deputātu kandidātu nāk no Rīgas. Vidējais kandidātu vecums ir 49,9 gadi (kaut sarakstā ir tikai viens pensionārs), kas Latvijas Reģionu apvienību uz citu gaidāmo vēlēšanu sāncenšu fona padara par gadu ziņā pašu cienījamāko.

Latvijas Reģionu apvienības deputātu kandidātu saraksts 12. Saeimas vēlēšanām

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Plēpis un Artuss. Balsojam.!!!

 2. Normāls saraksts – būs jābalso!

  Beidzot kādi kas nekalpo ne Briseli , ne Kremlim!

 3. Vai tad piemeram statuss ” izglītots pensionārs” ir kaut kas necienīgs? Mazliet vajadzētu padomāt, ko rakstāt!!!

 4. Smuka sieva, daudz bērnu un nav viegli visus uzturēt un pabarot. Bet nekas prātīgs šoreiz gaidāms nav. Bez tam Bondaram smags akmens kaklā ir bijusī sadarbība ar VVF.

  • Niecība, pat toričelli tukšums – tā īsumā varētu raksturot šo aizjūras skoliņās diplomus nopirkušo vecās kārumnieces VVF interesantu iemeslu dēļ izvirzīto favorītu “Potjomkinu”.

 5. Slesera-pereejums D.Liepins,reformu partrijas Švaļ…

 6. Bondars meklē ieejas biļeti Saeimā par katru cenu. Diemžēl viņš savā tuvumā negrib redzēt domājošus cilvēkus, jo bail no konkurences. Tāpēc arī tiek piepulcēti visādi dīvaiņi, kam par reģionu attīstību maz bēda. Būtu palsojusi par Reģionu alianses un Vidzemes partijas apvienību, bet šis rasols vairs nav pat smieklīgi.

 7. Jā , pat līķu / un arī dzīvo / tirgonis šics ir sarakstā ! Ļoti ” cirnījama ” persona ! Un kur tad vēl gandrīz katrs otrais ar PARĀDSAISTĪBĀM vatrāku desmitu tūkstošu un pat simtos tūkstošoz ! Kas neprot rīkoties ar savu dzīvi = ARĪ NEPTATĪS UN NEGRIBĒS DOMĀT PAR VALSTI !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+