×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
28. jūnijs, 2017
Drukāt

Bondaram var nākties meklēt divus miljonus (31)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Ja jaunievēlētais Rīgas domes deputāts Mārtiņš Bondars Latvijas Krājbankas likvidatoram nevēlas atdot savu ģimenes savrupmāju – priekšvēlēšanu avīzē izreklamēto Mārupes “miera ostu”, kur viņš mēdzot sarunāties ar ķirbjiem –, tad tagadējam politiķim vispirms kopā ar sešiem citiem bijušajiem Krājbankas valdes locekļiem steidzami jāsavāc vairāk nekā 95 tūkstoši eiro valsts nodevai sakarā ar apelācijas iesniegšanu par pirmās instances tiesas spriedumu un tad jācer uz to labāko.

Par to, ka Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesa pirms nedēļas slēgtā sēdē nospriedusi solidāri piedzīt zaudējumus vairāk nekā 15 miljonu eiro apmērā no septiņiem bijušajiem Latvijas Krājbankas valdes locekļiem, pirmdien paziņoja bankas likvidatora – medijos pretrunīgi vērtētā un ar skaļiem skandāliem saistītā uzņēmuma “KPMG Baltics” pārstāvis.

Taču pat pēc uzstājīga lūguma “KPMG Baltics” nevēlējās atklāt faktiski nekādas šīs civilprasības detaļas, vien to, ka tiesa nospriedusi – valdes locekļi esot vainojami, ka bez pietiekama saimnieciska pamatojuma izsnieguši vairākus aizdevumus Seišelu salās un Kiprā reģistrētām komercsabiedrībām un pārņēma to nodrošinājumus.

“KPMG Baltics” nevēlas atklāt arī to bijušo Krājbankas valdes locekļu vārdus un uzvārdus, uz kuriem šis spriedums par iespaidīgo summu attiecas. Taču, kā rāda “Lursoft” dati, pēc 2007. gada Krājbankas valdē kopā ir bijušas septiņas personas: tie ir Dzintars Pelcbergs, Andrejs Surmačs, Ilze Bagatska, Svetlana Ovčiņņikova, Mārtiņš Zalāns, kā arī divi bijušie bankas vadītāji – Ivars Priedītis un līdzšinējais Saeimas deputāts, jaunievēlētais Rīgas domes deputāts M. Bondars.

Pievienot komentāru

Komentāri (31)

 1. visnotaļ ļoti nepatīkams un neuzticams feiss. nez, kā rodas antipātija, pat personīgi nepazīstot. Labāk tad patīk Nils.

 2. Nav dūmi bez uguns. Un es naivā domāju, ko tas “godīguma etalons” tā raujas politikā ?

 3. Vēl ticu Mārtiņam!

 4. Pirmkārt tik daudz nevajadzēs, otrkārt, domājiet ka viņam tik daudz nav. Ir.Vēl pāri paliks priekš bērniem un mazbērniem.

 5. Krājbankas sakarā ir PĀRĀK DAUDZ neatbildētu jautājumu!? Sirmais pareizi saka par bankām Baltija un Parex. KĀPĒC tad tagad nevar palīdzēt no mazturīgo nodokļiem? Ivariņš jau savulaik sūtīja savu protežē apgūt TAUTAS NOSLĀŅOŠANAS MĀKU ( tās dāmas vārdu un uzvārdu NEKAD neaizmirsīšu!)! Tas vispār VĀJPRĀTS, KO Lavijas labā ir” PAVEICIS” IVARS GODMANIS, ielikdams pamatus valsts iznīcībai!? No acīm nevaru izdzēst tos kadrus, ko kādreiz redzēju televīzijā! Ne kādu jūtu vai vainas apziņas. Nožēlojamie ļautiņi ievēl par ES deputātu???? Redzēt tad redzēja VISI ŠOS KADRUS! Tādi mēs esam – NOŽĒLOJAMI. Ne velti VISI MŪS TĀ PIEKĀŠ KĀ PĒRNOS EŽUS!

 6. Bondara kungs likās tik balts un pūkains!!!
  Rādās ka pirmais iespaids ir bijis mānīgs un liekas ka Tiesa lemj pareizi un nav svarīgi ko kāds no valdes eks locekļiem tagad dara un kādu posteni ieņem

  • Ļoti iespējams, ka tiesa tagad lems par konfedenciālas informāijas izpaušanu sodīt kādu no “Lursoft”, VID vai ZG darbiniekiem.

 7. manā skatījumā – pārāk daudz un skaļi tiek spriests un sķetināts tas, kas nav zināms un nolemts (piem. kur Bondars un Co sagrabinās 15 000 000 eiru, vai sniegs paelāciju vai nē, valdes locekļu un daiktu līdzatbildība, cik solidāri un/vai cik nesolidāri būs jāatmaksā u.c utml) bet nu lai vai kā – man žel par M. Bondaru – cilvēks dzīvo mīnusos. :(( jāsāk vākt ziedojumi laikam, lai varētu savilkt cilvēks galus kopā 🙂

 8. Nav nekādas konsekvences – Banka Baltija aizklapē un vadītājus cenšas tiesāt, Parex parādu nopērk un vadītājiem vēl maksā dividendes – žīdu teorija atkrīt. Krājbanka vadībai laikam būtu bijis jāzin, kam un cik jāsamaksā, lai viņu privātbiznesu valsts nopērk, parāda atmaksai no mazturīgo nodokļiem.
  Par pirmajām divām taču Ivars lēma, vai tad tagad nav vairs neviena uzticama kangara vai?

 9. Bondi, Bondi, Bondi .. Atbildēt

  Paprasi Vairai.

 10. vot i atbilde… kāpēc vajadzēja par Rīgas mēru balotēties… naudas Rīgā daudz…

  • +, ņju šprotams, kkur jau tā naudiņa jāsakasa, jāsagrabina, droši vien arī ir rēķini ar Kaktusu A…. 😉

 11. Pilnīgi dabiski,kā bankas vadītājs var nezināt,kas notiek viņa vadītajā bankā.Protams,par visu viņš zināja,un tāpēc jau laikus aizgāja.Vai viņš arī vainīgs pie tām naudas mahinācijām,grūti spriest,bet tīra lieta jau tur nav.Nu kauns un negods,visur,kur ķerās klāt, lien ārā zagšanas,krāpšanas,naudas piesavināšanās.Tā tikai var notikt Latvijā,laikam mūsu zeme ir vajadzīga tādiem visādiem blēžiem,cietumā nevienu neieliek,tiesas velkās gadiem, viss tiek piesegts,tad ir noilgumi.Un tauta tikai tic un vēl šādus ”kadrus” Skumji par mūsu Latviju.

  • un ne tikai laicīgi aizgāja no Krājbankas,bet arī uz gadu “notinās” ar ģimeni uz ASV,ja nu gadījumā kas.

 12. Nu gan apetīte :))

 13. Nekas, Ieva pārdos gleznas un visus parādus nomaksās un Bondars stūrēs uz prezidenta amatu

 14. pārāk skaisti ,lai būtu ticami,ka dabūs maksāt…

 15. Domāju, ka Bondars jau sen visu offshoros noslepis, sonedel noslegs līgumu par laulāto mantas šķirtību, pēc tam pasludinās maksātnespēju un lieta darīta. Tāds mazs nesmukumins. Nu un 2018.g. Kandidēs uz Saeimu, pa ceļam arī uz premjera amatu un tad valsts prezidenta. Nekaunības ne īpaši gudriem cilvēkiem ir pār pārēm.

 16. Tik smalki par Paula kungu nezinu ( VIŅŠ NAUDU NOPELNĪJIS UN NOPELNA PATS!), bet 100% esmu vienisprātis ar tieši tā!!!!!!!!!! Paldies!!!

 17. Ja piedzen kaut kādu naudu no M. Bondara, tad lūdzu piedzeniet no VISIEM BEZ IZŅĒMUMA!??? BEZ IZŅĒMUMA!!!!!!!! INTERESANTI, KUR AUG KĀJAS ŠAI IDEJAI??? KUR REPŠE AR SAVU TRAKO GALVOJUMU ”LIRPĀJAS METALURGAM”, PAZUDA NEJAUŠI VAIRĀK KĀ 60 MILJONI??? KUR KNAB VADĪTĀJS STREĻČENOKS UN VIŅA SPONSORI??? KUČINSKIS PAT TRAKĀS DUSMĀS ATLAIDA VALSTS KANCELEJAS VADĪTĀJU M. KRIEVIŅU!??? KUR OLIGARHI UN VIŅU NAUDAS PIESAVINĀŠANĀS SHĒMAS??? PAANALIZĒT VAJAG ARĪ SAEIMAS DEPUTĀTU IEGŪTOS NAUDAS LĪDZEKĻUS UN LIELĀS AIZŅEMTO KREDĪTU SUMMAS, PAR KO LIECINA BALSOJUMI SVARĪGOS VALSTIJ JAUTĀJUMOS??? 26 GADUS LATVIJA NESPĒJ ATTĪSTĪTIES EKONOMISKI……. JA BŪTU NORMĀLA VALSTS PROKURATŪRA UN IZMEKLĒŠANAS INSTANCES STRĀDĀTU LATVIJAI, NAUDAS PIETRŪKTU JAUNU CIETUMU CELŠANAI NEVIS DARBA ŅĒMĒJIEM, SKOLOTĀJIEM, MEDIĶIEM, PENSIONĀRIEM. SISTĒMA IR SAPUVUSI!!! TĀ JĀMAINA!!! VISUS PIE VARAS ESOŠOS ATBRĪVOT UN SODĪT PAR NODARĪTO, BET NEVIS DAŽUS NO KRĀJBANKAS BIJUŠAJIEM DARBINIEKIEM! NOSAUCIET UZVĀRDUS, KURU ROKAS IR TĪRAS NO SVEŠAS, NENOPELNĪTAS NAUDAS????????

  • Būtu jau labi, ja kāds klausītos mūsu ( komentētāju) viedokļos un lemtu tiesu visiem pēc kārtas iesaistītajiem valsts izputināšanā un nozagšanā, bet redz, kā notiek, ka nav nekur nekādu pierādījumu un mūsu domas ir “aplamas”un “nepamatotas”. Maz jau palicis, ko zagt, drīz mūsu Latvija aizies pa “Burbuli”. Plus vēl mūs var notiesāt par konfidenciālas informācijas izpaušanu!

 18. Sildīji rociņas un nu jāmaksā – kur taisnība – bet ko tie apzagtie, kā Pauls?

  • Pauls – apzagtais? Tu joko, draugs. Pauls savā alkatībā redzēja tikai vienu zelta zivtiņu – Krājbanku, kas viņam un dažiem citiem izredzētajiem par nesamērīgi lieliem procentiem dalīja brangas didvidendes un pat nemēģināja veikt savus noguldījumus arī citviet, labi zinot, ka katrā bankā vienai personai atgūstami tikai 70 000 eiro no uzkrājuma virs šādas summas!

 19. ja visiem musu liekēžiem par saviem lēmumiem , kas radijuši zaudejumus liktu samaksāt kaitejumu

 20. Normāls bizness! Samaksā 10tk € tiesnesie, lai tā izvelk garāk lietu pret cilvēku, kurš iet pretī Saskaņai un citiem mērgļiem pie varas, tādējādi cenšoties viņu bankrotēt ar 100tk.€. Drīz šito pašu mēģinās arī ar JKP un citiem jaunajiem spēkiem, lai tikai noturētos pie varas.

 21. Dievins nav mazais berns.Ko nevar celt , to nevajag nest.

 22. Nekas nenotiek…viss klusumā un tad pēkšņi administratori…tiesnese….Bondars …
  Un viss saistīts ar polkstiskajām partijām…ziedojumiem un pietuvošanos varai….
  Kādēļ vispār jātic, ka tā visa ir patiesība ?
  Vai arī – kādēļ visas lietas neceļ gaksmā, bet cenšas pat izlikties par akliem ???

 23. un nāksies to atdot maestro R.P. ka sāpju naudu

 24. Lohi, skolu dari nozīme ka 15 no visiem , ti kuram ir. Advokāta honorārs 5% no 15 ir 750000.00 cik no tas aizies adminam un politiķiem ?

Draugiem Facebook Twitter Google+