×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
14. janvāris, 2013
Drukāt

Bondars: Cilvēki RP nesaprot, ka kaut kas partijā ir jāmaina

Foto - LETAFoto - LETA

Reformu partijas (RP) reitingi strauji krīt lejup, taču cilvēki šajā partijā paši nesaprot, ka kaut kas tās darbībā ir jāmaina, intervijā laikrakstam “Vesti” izteicies ekonomists Mārtiņš Bondars.

Bondars tika uzrunāts kļūt par vienu no RP iekšējo reformu vadītājiem, taču puses nespēja vienoties un sadarbība beidzās vēl nesākusies.

Bondars stāstījis, ka RP no viņa sagaidījusi divu veidu ieguldījumu – darbu partijā un startu pašvaldību vēlēšanās uz Rīgas domi. Lai arī pašvaldību vēlēšanas ir svarīgas, pēc Bondara domām, daudz būtiskāk RP būtu saprast, kāpēc tik dramatiski ir kritusies iedzīvotāju uzticēšanās partijai. “Šie cilvēki paši nevēlas saprast un pieņemt faktu, ka kaut kas ir jāmaina, lai arī tas ir skaidrs ikvienam, kas uzmet acis reitingiem,” piebildis ekonomists.

Pēc Bondara domām, RP reitinga krituma pamatā nav vis tas, ka partijas virzītie ministri ir aizsākuši vajadzīgas, bet nepopulāras reformas, bet gan tas, ka cilvēki gaidīja viņiem solīto dzīves uzlabojumu, taču to nesagaidīja, secinot, ka kārtējo reizi ir tikuši piekrāpti.

Lai arī ekonomists RP darbam ir veltījis daudz skarbu vārdu, viņš uz sarunām ar partiju devies, jo tomēr saskata tajā potenciālu. Bondaram ir iebildumi pret vides ministra Edmunda Sprūdža (RP) darbu, īpaši pret viņa publisko komunikāciju, taču pati RP problēmas nesaskatot. Ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts darbojoties labāk – viņa cīņa enerģētikas laukā esot saprotama, savukārt reemigrācijas plāns esot tukšs papīrs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+