×
Mobilā versija
+10.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
21. jūlijs, 2015
Drukāt

Bondars: ir aizdomas, ka bēgļu kustība ir labi organizēts bizness (14)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Ir aizdomas, ka bēgļu kustība no Āfrikas un Tuvajiem austrumiem ir labi organizēts bizness, otrdien intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja Saeimas deputāts Mārtiņš Bondars (LRA).

Viņš norādīja, ka šādas bažas radušās, izvērtējot starptautisko mediju publicēto informāciju par šo jautājumu, akcentējot, ka “bēgļu kustība ir bizness, ko organizē baltie cilvēki”.

Bondars arī pauda, ka, runājot par bēgļu jautājumu, netiek ņemti vērā riski kas saistīti ar dažādu slimību iespējamo izplatīšanos, kā arī nav izvērtēt, vai kāds no bēgļiem nepārstāv radikālo “Islāma valsts” kustību.

Tāpat viņš pavēstīja, ka valdības vadītāja Laimdota Straujuma (“Vienotība”) neesot informējusi, ar ko Latvija solidarizētos, uzņemot bēgļus – pašiem bēgļiem, vai arī citām Eiropas Savienības (ES) valstīm.

Jau ziņots, ka ES dalībvalstu tieslietu un iekšlietu ministri pirmdien vienojušies par 54 760 bēgļu uzņemšanu. Latvija sanāksmē palikusi pie savas pozīcijas – norādot uz gatavību brīvprātīgā kārtā uzņemt 250 bēgļus. Plānots, ka dalībvalstis turpinās diskusijas par bēgļu uzņemšanu līdz gada beigām, lai vienotos gan par bēgļu pārdali starp abām programmām, gan par atlikušā skaita bēgļu uzņemšanas iespējām no Itālijas un Grieķijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Visā šajā lietā visvairāk mani pārsteidz VĒJONIS!

 2. Jautājums – kāpēc tante tur tik aizrautīgi piedalās?

 3. TAS IR NEAPŠAUBĀMS BIZNESS!!! TUR CITA IZSKAIDROJUMA NAV!?? PIE TAM AR ES ZIŅU: 1) KĀ VAR Eiropas robežas stāvēt vaļā kā VAGŪŽA DURVIS!?? 2) Ne jau pirmo dienu viņi nāk iekšā un nemitīgi tiek uzņemti kā BĒGĻI JAUNI VĪRIEŠI!?! Tas taču nav NORMĀLI!!!!!!!!! 3)Tas, ka Eiropa ir nolemta iznīcībai arī ir skaidrs; 4) palasīju laikrakstā “Vesti” Nostradamu nupat neilgi atpakaļ ( pavasarī), sermuļi metas!?! Musulmaņi VISU ŠEIT IZNĪCINĀS -kultūru, cilvēkus, veselas pilsētas un BALTIE VIŅIEM VERGOS BEZ ŽĒLASTĪBAS… Gribētos zināt, KAS ĪSTENO ŠO DRAUSMĪGO IZNĪCĪBAS PLĀNU TIK ZEMISKI UN NEKAUNĪGI, KA PAT NEAPDOMĀ SAVU, SAVU BĒRNU, MAZBĒRNU GALU…

 4. Ir aizdomas, ka bēgļu kustība no Āfrikas un Tuvajiem austrumiem ir labi organizēts bizness, otrdien intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja Saeimas deputāts Mārtiņš Bondars (LRA).
  ——————————-
  tas ir bizness. Kad bija Radio reportāža no Maltas, tad 1 mellais teica, ka “ar ar lieliem autobusiem braukuši cauri tuksnesim” Vēl LV žurnālistei – Briselē beņķis viņai – jautāja: Vai varat iedomāties cik tas bija grūts ceļš? Žēl, ka LV žurnālistei neienāca prātā pajautāt mellajam, kas organizēja tos “lielos autobusus” un pēc pēc tam peldēšanu laivās pāri ūdeņiem?
  Mazās Maltas žurnālisti devušies uz mello dzimtenēm, lai noskaidrotu, kur biznesam sākas 8-kāja rumpis … Slikti cilvēki saka, ka $$$$$$$$$$$ dara lielus brīnumus…Vai paredzēta Eiropas iznīcināšana? Ja USA vēl pieķerta Vācijas un citu vadītāju sarunu noklausīšanā…Kāpēc t.s. “sabiedrotie” to dara?

 5. Lieli konzerni kä Syngenta,H&M,Coca Cola,Nestle utt.izposta dabas rezerves Afrika, Indijä u.c. nabadziigäs valstiis.Par smago darbu tie nabagi neko nenopelna,un dziivo nkä tarakäni.Vini meklé celu uz Eiropu.Uz vinu rékina var Eiropiesi nopirkt létäkas drébes un citas sadziives prieksmetus.Un lielo Konzernu iipasnieki nopelna miljardus un vinu interesu pàrstävji séz arii Eiropas parlamentä.Käpéc tad savädäk tiek svesa kontinenta pàrstàvji bez pasém ielaisti Eiropà un par valsts naudàm tiek viniem apmaksäti valodas kursi,zobärsts,dziivoklis,un sabiedriskais transports, kà pie mums Sveicé

 6. KAS TAS PA BIZNESU UZ TA REKINU SANEMT EIROPAS NAUDAS,ATRASTIES PAREIZA AMATA TIK.

 7. Tā ir un te īpaša izglītība nav nepieciešama, lai to visu saprastu…..

 8. BONDARA KUNGS, TĀS NAV AIZDOMAS, BET BIZNESS PASTĀV VISĀ NOPIETNĪBĀ!?! KĀ CITĀDI ŠĪS MASAS VAR NETRAUCĒTI GĀZTIES IEKŠĀ EIROPĀ? PASTĀV AIZDOMAS, KA TAJĀ IESAISTĪTS ARĪ KĀDS GRUPĒJUMS NO PAŠAS EIROPAS!??? JA TĀ NAV, TAD ES ROBEŽAS BŪTU NOSARGĀTAS UN TE NEVIENS TĀDOS DAUDZUMOS IEKŠĀ NETIKTU!?! ES VALSTĪM NAV JĀNAIDOJAS, BET JAU SEN ATPAKAĻ BIJA JĀRISINA ŠIS JAUTĀJUMS!?? ES IR DULLI, SLINKI, NEIZDARĪGI VADĪTĀJI UN PĀRVALDES APARĀTS KATASTROFĀLI SMAGNĒJS!?!!!!

 9. Aizdomas? Tikai aizdomas?

 10. Kaut kād sen pazīta kantora smaka ar domu graut ES ? To smaku ir daudz un eiropiešu labi koptie deguni var neatšķirt, bet padomijā dzīvojošiem tā ir parasta lieta sākot ar Katiņas mežu, poļu prezidenta lidmašinu un te kaut kādi malaizieši…

 11. ir tālejoša politika-izārdīt Eiropas Savienību no iekšpuses. Izdzīt vietējos no savām zemēm un pārņemt visu pasauli.Nemaz kara nevajadzēs !

 12. Piekrītu Bonara paustajam viedoklim!

 13. Te nav jārunā par aizdomām, bet tas ir bizness, jo šie bēgļi maksā lielu naudu, lai nokļūtu Eiropā un riskē.
  ES iet vieglāko ceļu – bēgļus uzņemot un sadalot – bet necīnās pret šī biznesa vadītājiem. Arī ES darbinieku vidī ir biznesmeņi, kas “sajūt” iespēju nopelnīt.

Draugiem Facebook Twitter Google+