×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
26. aprīlis, 2017
Drukāt

No savrupmājas Mārupē Bondars pārdeklarējies uz mātes dzīvokli Rīgā (26)

Ilustrācija no izdevuma "Mērs Bondars"Ilustrācija no izdevuma "Mērs Bondars"

Arī savā politreklāmas avīzē Mārtiņš Bondars kopā ar dzīvesbiedri stāsta par savu Mārupes ģimenes māju.

Autori: Lato Lapsa, Kristīne Bormane “pietiek.com”, speciāli “LA”

Lai gūtu iespēju kandidēt vēlamajā pašvaldībā, ne vienam vien kandidātam nākas pielikt zināmas pūles. Kaut gan Saeimas deputātam un pretendentam uz Rīgas mēra amatu Mārtiņam Bondaram būtu pieticis ar darbavietu Rīgā, viņš šā gada sākumā no lepnās savrupmājas Mārupē ir pārdeklarējies uz mātes dzīvokli Rīgā.

Pašvaldību vēlēšanu likums noteic, ka kandidēt drīkst tajā pašvaldībā, kurā kandidātam bez pārtraukuma desmit mēnešus līdz saraksta iesniegšanas dienai ir bijusi reģistrētā dzīvesvieta, kurā pieder nekustamais īpašums vai kurā kandidāts ir nostrādājis kā darba ņēmējs vai pašnodarbinātais vismaz pēdējos četrus mēnešus pirms saraksta iesniegšanas dienas.

“Dzīvesvieta Latvijā: Mārupes novads,” tā vēstīja M. Bondara Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniegtās ziņas, 2014. gada rudenī kandidējot uz vietu 12. Saeimā. Arī nesen iznākušajā M. Bondara politreklāmas avīzē “Mērs Bondars” viņš kopā ar dzīvesbiedri izjusti stāsta par savu Mārupes ģimenes māju.

No Bondaru laulātā pāra stāstījuma ir pilnīgi skaidrs, ka tieši Mārupe ir politiķa īstā dzīvesvieta, kur viņš “vismaz reizi nedēļā spainī savāc to, ko mūsu mājdzīvnieki dārzā atstājuši,” un “jau gadiem ilgi ir tas, kurš pilnībā gādā par ķirbjiem – teju vai katru vakaru ar kanniņu laista, parunājas ar tiem, bet mēs pēc tam ēdam visu gadu”.

Tomēr gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās M. Bondars kandidē nevis Mār­upē, kur mitinoties jau piecpadsmit gadus, bet gan Rīgā. Arī viņa oficiāli sniegtajās ziņās Centrālajai vēlēšanu komisijai atšķirībā no divarpus gadus senas pagātnes nu deklarēts: “Dzīvesvieta: Rīga”.

Izrādās, ka, lai gan M. Bondara darbavieta ir Rīgā, ar ko pietiktu likuma prasību izpildei, viņš tomēr šā gada janvārī, neilgi pirms paziņojuma par kandidēšanu pašvaldības vēlēšanās Rīgā, ir pārdeklarējies uz galvaspilsētu, un tagad viņa oficiālā dzīvesvieta ir mātes dzīvoklis.

“Es esmu deklarēts pie savas mammas savā dzīvoklī, kur esmu pavadījis visu savu bērnību un jaunības gadus,” tā šo pārmaiņu skaidro pats politiķis. Uz jautājumu, vai tomēr nevajadzētu deklarēt reālo dzīvesvietu, viņš atbild: “Pēc būtības es esmu pietiekami mobils un atrodos daudzās dažādās vietās. Jādeklarē ir vieta, kur mūs var sasniegt. Mani tur var sasniegt.”

Pievienot komentāru

Komentāri (26)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la-vīzes administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

 2. balsos par sevi………..

 3. tāpat neievēlēs.

 4. Tā deklarēšanās ir pilnīgi muļķīga! es arī pārdeklarējos katru reizi, kad braucu uz laukiem atpūsties, jo tad esmu sasniedzams laukos! :DDDD

 5. Hm, izskatās, ka šoreiz Lapsa būs savus saimniekus piesmējis. Tik vien par Bondaru spējis sarakt. Bet Rīgas kliķe gan ir mazliet noraustījusies, ja jau par pasūtījuma šmucspaiņiem naudiņu nopogā.

 6. Bondarss ,tas laikam tas čalis kurš Vairai,Vīķei un Freibergai par deņšciku piestrādāja un kuru slavenais aktierris Kaimiņš iestellēja Saeimā?

 7. Tagad varēs prasīt izdevumu segšanu par mātes dzīvokļa īri.

 8. Īsu brītiņu uz Zemes. Atbildēt

  Vai primārā neatbilstība nav jāmeklē likumos vai “saistošos noteikumos”? Ja tauta savai interešu aizstāvībai ieraudzījusi kādu cilvēku un gatava par viņu masveidā balsot, tad prasība par dzīvesvietas deklarāciju vai “zeķu krāsu” liekas kā iztapīga ierēdnīša trakošana tūtes iekšā.
  Vai deklarācija nav adreses paziņošana iestādēm, kurām uz to ir pamatotas tiesības, kurā es uzņemos pienākumu saņemt man sūtīto korespondenci?
  Teorētiski es varu uz Zemes pavadīt mazāku laiku, kā citur izplatījumā pēc savām iespējām un izvēles.

 9. Principà vińš melo. Uzràda neīsto dzīvesvietu. Ja tu melo par tadiem niekiem, tad …. nav labi.

 10. Tāds ražens narciss un mātei-pensionārei uz kakla.
  Tad jau labāk būtu sociālā mājā deklarējies …

 11. Nav par ko citu rakstīt?

 12. Nesaprotu satraukumu,kāpēc Bondars ir deklarējies Rīgā,tāču SC aicināja lai to dara:))))))

 13. ta vina vecene jau telo baigo madamu bet kad nogerj pliku tada pati vavere ka visam platigajam

 14. Parāda savu īsteno dabu,lai tikai tiktu pie lielākas SILES!

 15. Ar deklarēšanos Rīgā labi palidina Ušakova kasi.

 16. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

  Ja sunim nav ko darīt, tas laiza 5autus. Nez’, ko dara lapsa- vai raksta “pietiek.com”? Lapsam varbūt, ka pietiek, bet lasītājiem?

 17. Tā Bondare gan – ģērbjas it kā būtu jauniete. Domā, ka jaunība saglabāsies visu mūžu

 18. “Es esmu deklarēts pie savas mammas savā dzīvoklī, kur esmu pavadījis visu savu bērnību un jaunības gadus,” tā šo pārmaiņu skaidro pats politiķis.
  ———————–
  nu tad jau labi – tagad mammīte visu darīs. Būs kas pamāca kā vajag un kā nevajag. 🙂

 19. Interesanti, vai Bondara kungs pats arī tur dzīvos? Deklerētā dzīvesvieta norāda tavu patstāvīgo dzīvesvietu. Tātad sanāk ka Bondaru pāris šķiras, un Kungs dzīvos pie mammas nevis savrupmājā pie sievas. Tā vismaz paredz Ministru kabineta noteikumi. Redzēsim kādu piemēru rādīs šis kungs/deputāts.

 20. Ja deklarēšana ir paziņošana, tad viņš ir PĀRPAZIŅOJIES! Jauki skan.

 21. tad tapec tie spaini bija vajadzigi lai savaktu ko majdzivnieki darza atstajusi?????))))
  deklarejies kur gribi-sile talu…..((((((

 22. Tik vien par viņu uzrakāt? Kur sulīgs raksts par mīļākajām, azartspēlēm, ofšoru naudu…? Phe.

 23. Tā ir viņa izvēle un likumīga.

 24. Cik garda sile!

Draugiem Facebook Twitter Google+