×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.5°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
18. decembris, 2017
Drukāt

Bondars paziņo par izstāšanos no Reģionu alianses (9)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Mārtiņš Bondars

Ņemot vērā Latvijas Reģionu apvienībā pieņemtos lēmumus un Reģionu Alianses vadošo politiķu tiešu atbildību par tās ieņemto kursu, kas nav Latvijas valsts iedzīvotāju interesēs, kā arī tuvināšanos ZZS, kļūstot par ZZS piedevu, politiķis Mārtiņš Bondars nolēmis izstāties no Reģionu Alianses, tā pats politiķis informēja portālu la.lv.

Politiķis skaidro, ka, neskatoties uz pieņemto lēmumu, turpinās darbu Rīgas domē, kā arī kopā ar domubiedriem turpinās strādāt pie moderni domājošu politiķu un politisko spēku apvienošanas, lai nepieļautu promaskaviskas politikas un oligarhu virzītu politiķu uzvaru nākamā gada Saeimas vēlēšanās.

Šodien M.Bondars paziņojis par izstāšanos no Reģionu Alianses, LRA veidojošās partijas. Politiķis jau iepriekš norādījis, ka LRA pēdējā pusgadā pieņemtie lēmumi ir viņam nesaprotami, jo, viņaprāt, tie nav valsts interesēs.

“Šajās brīvdienās pārdomājot savu turpmāko politisko darbību, Reģionu Alianses nesaprotamos lēmumus un atbildību par LRA nonākšanu Latvijas Republikas 12. Saeimā, esmu nolēmis no partijas izstāties, tādējādi pilnībā distancējoties no tās darbības. Man par nožēlu jāatzīst, ka līdz ar to cieš arī Latvijas Reģionu apvienība – tās ieņemtais kurss šī brīža faktiskā līdera Daiņa Liepiņa vadībā nav Latvijas iedzīvotāju interesēs. Šobrīd ir būtiski, ka politiskie spēki spēj apvienoties un veidot spēcīgu piedāvājumu nākamā gada Saeimas vēlēšanām, uz ko vairāki Latvijas sabiedrības pārstāvji un politiķi jau ir aicinājuši. Reģionu Alianse savos lēmumos un darbībā atbalsta politisko sadarbību ar tādiem spēkiem, kurus grūti nosaukt par eiropeiskiem un valsts intereses aizstāvošiem, un man tas nav pieņemams,” skaidro M.Bondars.

Skaidrojot apvienības lēmumus un rīcību, kas mudinājuši Rīgas domes deputātu atstāt partiju, M.Bondars norāda uz vairākiem būtiskiem faktiem. “Reģionu Aliansi vada krimināli sodīta persona, kurai atņemts Saeimas deputāta mandāts, bet tā turpina ietekmēt LRA Saeimā pieņemtos lēmumus. Esošā LRA priekšsēdētāja un frakcijas vadītāja nesen atzina, ka atbalstīt Ingunu Sudrabu “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas priekšsēdētājas amatā ir bijis pareizi. Bez tam, Daiņa Liepiņa ietekmē notiek acīmredzama apvienības tuvināšanās ar ZZS. Tas noteikti nav Latvijas cilvēku un valsts interesēs, ka LRA kļūst par ZZS mazāko brāli, kur Dainis Liepiņš tiecas būt par mazo Aivaru Lembergu un Nellija Kleinberga par LRA Augustu Brigmani.” tā saka M.Bondars.

Vienlaicīgi Bondars klāsta, ka ar vairākiem politiķiem Reģionu Aliansē un arī LRA ietilpstošajā Vidzemes partijā ir izveidojušās labas iestrādnes, kuras, viņaprāt, būtu jāizmanto arī turpmāk. “Es vēlos pateikt paldies visiem tiem cilvēkiem, kas šo laiku, kamēr biju Reģionu Alianses biedrs, partijā darbojās, lai strādātu pie dažādu Latvijai svarīgu priekšlikumu izstrādes. Tāpat vēlos izcelt lielisko līdzšinējo sadarbību ar Vidzemes partiju. Ceru, ka arī nākotnē esošās iestrādnes būs noderīgas Latvijas iedzīvotājiem,” norāda M.Bondars.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. … Tie Liepini, tie Liepini … tik daudzi no viniem ir saistiti ar veco nomenaklaturu … !!!

  … Bondar, pareizi izdarits, izstajoties no ‘regionu alianses’ , bet, vai vispirms nebutu jaatvainojas Artussam … ?!
  … Bondara ka Vidzemes partijai (un dazam citam ka Liepajas…) ir japievienojas NA … tad visi varesim elpot vieglak un cinities par valststij tik svarigam lietam … tikai jasaprot, jasavalda personiskas, materialas un pedantiskas velmes, un jasanem un japacel sevi valstsvira limeni … tad vares sekot Daugmales Sauceja ieteikumiem .. !

  … Labumi no sekos nakotne un vairakkartigi lielaki ka pasreiz tiek sanemti … !

  1

 2. Ilggadējā Skrundas pašvaldības vadītāja Nellija Kleinberga Skrundas novada domes priekšsēdētājas amatā bija līdz pat 2014. gada oktobrim un ievēlēšanai 12. Saeimā. Kleinberga tiek uzskatīta par ietekmīgu Kurzemes pašvaldību vadītāju vidū, viņai ir labas attiecības Ventspils mēra Aivara Lemberga tuvākajā lokā. Lemberga ilggadējā “labā roka” Lilita Seimuškāne tiek uzskatīta par Kleinbergas “sirdsdraudzeni”.

 3. viņu jau taisijās ar troksni izmest. tad nu zēns pasteidzās un lai glītāk izskatitos pats aizgāja

  • Nekas tur viņu netaisījās īpaši izmest! Ja tur kāds kaut ko paņaudēja viens pats, tad tas vēl galīgi neko nenozīmē. Pareizi izdarīja, vismaz cilvēks ar galvu un pats savu domāšanu!

 4. Jau tas vien, ka LRA atbalsta Sudrabu ir signāls, kur Liepiņš gatavojas vest Latviju…
  Cerams, ka Bondars laikus atradīs sabiedrotos, lai izjauktu šo ceļu uz austrumiem.
  Rīkojies, Mārtiņ!

 5. Jau tas vien, ka LRP atbalsta Sudrabu, daudz ko nozīmē… Tas ir lakmusa papīrs, kas rāda, ka Liepiņa uzdevums ir vest Latviju austrumu virzienā.
  Cerams, ka Bondars laikus atradīs sabiedrotos, lai izjauktu šos plānus.
  Rīkojies, Mārtiņ!

 6. Satelītpartija ZZSam Atbildēt

  LRA bez Bondara un Kaimiņa pat 2% nedabūs! 😀 Kleinberga ir nīsts cilvēks Kurzemē.

 7. Pareizs lēmums! PIK Sudrabas atbalstīšana un citi lēmumi ļoti norāda, ka Liepiņš grib iet ar ZZS (ja ne pirms, noteikti pēc vēlēšanām)! LRA kļuvusi par Lemberga satelitpartiju!

Draugiem Facebook Twitter Google+