×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
14. oktobris, 2014
Drukāt

Bondars: Runājot par krēsliem, nevar izdarīt lielas lietas par labu valstij (7)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Reģionu apvienības'' valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars (no kreisās) un "Latvijas Reģionu apvienības" valdes loceklis Dainis Liepiņš atbild uz žurnālistu jautājumiem pēc tikšanās starp partijas "Latvijas Reģionu apvienība" un "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK.

Ja topošās koalīcijas sarunās vispirms tiek spriests par krēsliem, tad tas nav veids, kā izdarīt lielas lietas par labu valstij, šodien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu žurnālistiem pauda Latvijas Reģionu apvienības (LRA) līderis Mārtiņš Bondars.

“Zināmā mērā tā forma, ka vispirms sāk runāt par krēsliem un tikai pēc tam par darāmo darbu, – tas nav tas veids, kā izdarīt lielas lietas valsts labā,” uzsvēra politiķis, taujāts, vai LRA uzskata, ka koalīcijas veidošanai bija jārisinās citādi.

Vaicāts, vai politiskais spēks ir noskaņojies uz darbu opozīcijā, Bondars atbildēja, ka, neskatoties uz to, ka vēl nav nosaukts premjera kandidāts, tomēr “kaut kur Rīgas kafejnīcās un namos noteikti notiek koalīcijas veidošana un šajās vietās mēs neesam klāt”, un LRA tikai ar mediju starpniecību var sekot, kā tiek dalīti amati.

Saruna ar Bērziņu bijusi ļoti atklāta, un tajā prezidents tika iepazīstināts ar LRA prioritātēm, tajā skaitā par “Maximas” traģēdijas seku izmeklēšanas komisijas veidošanu.

Valsts prezidents ar savu izvērtējumu par sarunām nāks klajā rīt pēcpusdienā, norādīja Bondars.

Tikšanās laikā netika skarts jautājums nedz par potenciālās koalīcijas modeli, jo LRA nepiedalās topošās koalīcijas veidošanas sarunās, nedz par priekšlikumu noteikt, ka Valsts prezidentu ievēl tauta.

Kā ziņots, Bērziņš šodien turpina konsultācijas ar 12.Saeimā ievēlētajām partijām par jaunās valdības izveidi. Saruna ar Latvijas Reģionu apvienību ir noslēgusies, un vēl ir gaidāma tikšanās ar partiju “No sirds Latvijai”.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Tukša muca tālu skan. Slikti, ja cilvēkam ir mazvērtības komplekss, bet vēl sliktāk ,ka ir lielummānija. Kā gan mēs visus šos gadus esam iztikuši bez tāda supemena?

 2. Līdz šim bondars ir uzvedies tikai kā galma āksts.Nekā konkrēta tik murgo sev saprotamus vervelējumus.

 3. ak saulvedi, kad vedīsi mūs stikla kalnā….beidz, sāk jau kaitināt, vai tik vienīgais Bondars būs kas vedīs mūs saulītē, vispirms parādīt vajag ko var izdarīt un tad jau paši mēs izlemsim, bet tāda pārmērīga kacināšana sāk piegriesties.

  • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

   Bondaru zinu tikai kā Prezidentes ceremonijmeistaru, tādēļ nevaru novērtēt viņa (ne)varēšanu. Tomēr jāsaka, ka, vismaz vārdos, viņš vienīgais skatās uz priekšu, uz attīstību, uz progresu. Līdzšinējā koalīcija ar Omīti priekšgalā, ļoti atgādina tās omītes, kas parkos uzrauga savus mazbērnus: “Jānīti, tur neej, nosmērēsi baltos zābaciņus! Ilzīt, neskraidi, sasvīdīsi!” Vai stāvot uz vietas vai ejot nepareizā virzienā, nokļūsim saulainajā tālē- tāds ir jautājums un pareizā atbilde visiem jau iepriekš zināma- nē, nekad!

 4. Viņam pašam droši vien liekās, ka viņš kaut ko gudru pateicis. Es gan teikšu, ka tādus ar visiem spēkiem jācenšās nelaist pie vadības. Vienīgais tikai ja kādu pirts kompleksu.

 5. Partijas katra velk uz savu pusi.Kur paliek valsts,pilsoņu intereses?Latvija uzplauka,kad Ulmanis likvidēja partijas.

 6. latvietis parastais Atbildēt

  bondaru nepieņēma pie siles, tad nu šis sāk ” atmaskot” noželojami nožēlojami.

Draugiem Facebook Twitter Google+