×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
31. marts, 2015
Drukāt

Bondars savas iespējas kļūt par Valsts prezidentu vērtē kā pietiekoši labas (23)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

12.Saeimas deputāts un Latvijas Reģionu apvienības Valsts prezidenta amatam izvirzītais Mārtiņš Bondars savas iespējas kļūt par prezidentu vērtē kā pietiekoši labas.

“Esmu šobrīd vienīgais kandidāts. Kamēr vienīgais kandidāts, tur nav ko vērtēt slikti. (..) Ja deputāti izvērtēs, kurš ir šajā brīdī vajadzīgākais un labākais kandidāts Latvijai no tā viedokļa, kādi ir darāmie uzdevumi, kādi ir izaicinājumi valstij un kas ir tās īpašības nepieciešamas Valsts prezidentam, domāju, ka manas iespējas ir pietiekoši labas. Ja, protams, mēs atradīsim kādu prezidentu, kurš spēj šos pašus pienākumus darīt vēl jo labāk, tas nozīmē, ka Latvija būs tikai ieguvēja un mēs visi kopumā,” otrdien Latvijas Televīzijas “Rīta Panorāmā” komentēja Bondars.

Viņš nesen apmeklēja Ameriku savas frakcijas uzdevumā, kur tikās gan ar politiķiem, gan ārzemju latviešiem. Šis nebija Saeimas apmaksāts komandējums deputātam un uz ASV Bondars devās par saviem līdzekļiem, iepriekš vēstīja viņa palīdze.

Bondars otrdien norādīja, ka Latvijas politiķi Vašingtonā neesot redzēti ļoti sen.

“Mūsu politiķi Vašingtonā nav redzēti ļoti sen. Ja mēs atceramies laiku, kad Vaira Vīķe-Freiberga bija prezidente, tad mēs braucām uz Senātu, uz Kongresu, klauvējām pie durvīm, gājām iekšā un teicām, ziniet, mēs gribam iestāties NATO. Šobrīd, kad mums ir jautājumi, kas saistīti ar drošības politiku, ar interesi, lai Amerikas Savienoto Valstu klātbūtne reģionā būtu gan pamanāma, gan faktiska, ir jādara tieši tas, jābrauc uz Ameriku, jāiet pie kongresmeņiem, jāiet pie senatoriem, jātiekas domnīcās,” stāstīja Bondars.

Deputāta palīdze iepriekš vēstīja, ka Bondars tikās ar ASV senatoru, Senāta Bruņoto spēku komitejas priekšsēdētāju Džonu Makeinu (John McCain) un vairākiem citiem politiķiem – senatoru Rendu Polu (Rand Paul), kongresmeņiem Džonu Šimku (John Shimkus), Pīteru Roskamu (Peter Roskam), Deividu Džeraldu Nunjesu (Devin Gerald Nunes), Tedu Po (Ted Poe), kā arī organizācijas Ārpolitikas iniciatīva izpilddirektoru Kristoferu Grifinu (Christopher J.Griffin).

Bondars ticies arī ar bijušo ASV Valsts sekretāri Madlēnu Olbraitu.

Esošais Valsts prezidents Andris Bērziņš amatā stājas 2011.gada 8.jūlijā. Prezidenta vēlēšanas Latvijā gaidāmas šovasar.

Likums paredz, ka kandidatūras Valsts prezidenta amatam iesniedzamas ne vēlāk kā 45 dienas pirms esošā prezidenta pilnvaru laika beigām.

Kārtējām Valsts prezidenta vēlēšanām Saeimas sēde jāsasauc ne vēlāk kā 30 dienas pirms esošā Valsts prezidenta pilnvaru laika beigām.

Pievienot komentāru

Komentāri (23)

 1. … Vel gaidam pieradijumus un atspekojumus lietam un notikumiem, kas paradas nedraudzigajos komenaru inuendos un paskvilas, masu medijos … bet ne vienmer passludinaanos veida vai un pasvnovertejumos …

  .

 2. Viņš bija Krājbankas prezidents. Vai pēc tās bankas kraha vēl kas par cilvēka spējām būtu apspriežams? Bet nē, nevis nošauties, bet par visas valsts prezidentu sagribējies tikt.

 3. Bondaram cerības mazas, vienīgais ko viņš var iegūt, – kļūt par “māņu figūru” lai vēlēšanas no malas izskatītos taisnīgākas. Līdz vēlēšanām maijā “Saimnieks” ar Saskaņu par cenu vienosies, ko skaidri parādija Bērziņa ievēlēšana, ja izrādijās par “īsu” dažu minūšu laikā piepirka klāt.

 4. Komentaari briesmiigi!!! 🙂

  Bet ja nopietni, ja arii tiek teemeets uz prezidenta amatu, tad ir jaabuut veel vairaak nobriedusham. Ar jauniibu vien nepietiks…

 5. …šogad prezidentu vēlēs Puzes mežos…un pārējais ir teātris naiviem skatītājiem.

 6. ne jau tantuki vēlēs ,bet saima ,tautai nevajag labu prezidentu -vajag berzinu.

 7. par viņu balsotu visu tantuki, kuri senāk balsoja par Gorbunovu! ka tik pričene kā no pagājušā gad-aoo-ta vidus frizētavas loga bildes!

 8. Zigurds Mežavilks. Harija Bondars,izcils zinātnieks un teicams volewjbolists “Radiotehniņa”mesarkaomanadā. nav var’jis panākt, la viņa dēls Mārtiņš būtu dženelmenis. Viņa birokratiskas darbibas dēl Valsts prezidentes kanceleja valsts apbalvojumus nesaņēma savulaik pasaulslavenas volejbolistes olimpiskā uzvarētāja Tatjana Veinberga un divkatēka pasaules meistarsacīkžu zelta īpašniece Valentina Varkeviča. Mārtiņš Bondars apbalvšanai pieprasīja tādus dokumentus ka savā čekisti izbraukāsanai ārzemēs. Kad biju pie viņa personīgi, dzirdēju tos pašus muļķīgos argumentus. Viņs taču labi zin’ja ka daudzus gadus biju Dauhavas volejbola sekcijas vadītājs. Vņa stūrgalvības dēl, bez apbalvokuma palika pasaulslavenas latviesū sportistes. Arī mani personīgi Mārtiņš bondars, vadost bandītu parvald’to Latvijas Krajbanku neturēja solījumus.

 9. Labprāt redzētu Bondaru prezidenta amatā!Vismaz kauns nebūtu no kaimiņu valstīm.

 10. Kolosāla intervija ar šo zīmuli bija izdevusies Ozoliņam žurnālā IR. Ozoliņš viņu pamatīgi izģērba un parā’dija viņu kā fantastisku pašlabuma meklētāju.

 11. Par agru un pārāk augstu tēmēts

 12. tā būtu katastrofa. Prezidentam ir jābūt ar smadzenēm – radoši somātspējīgam, bet Bondaram šādas īpašības nav manītas

 13. glumais līdējs Atbildēt

  Ja šitas par prezidentu tiks, tad – Ārprāts ! Neko labu latviešiem nav ko gaidīt un arī nesagaidīs. Tas nu ir fakts.

 14. Nesaprotu, kas tur slikts, ja cilvēks par sevi ir pārliecināts. Uzskatu, ka Bondars būtu daudz pārāks par Bērziņu.

  • Ieva, varbūt - sieva Atbildēt

   Glamūrs lišķis, kurš pabijis gan pie Vairas virtuvē, no kurienes aizgāja, jo mēģināja ar TB ietikt Saeimā, kad tas neizdavās – aizleca atpakaļ uz Vairas virtuvi, pēc tam zem Kaimiņa spārniņa ieplauka Saeimā.
   Ložņa .
   Krājbankas ex-fīreriņš pirms Antonova grupējuma.

 15. Plātīzeris un dižielībnieks!

 16. kukurūza Boņģuel Atbildēt

  Naivais narciss.
  Sasapņojies politiskais lēkātājs.
  …ievēlēs, noķers un vēlreiz ievēlēs. :-}

 17. Fantastisks atzinums!
  Uz šodienu ieņem 1.vietu topā ar nosaukumu:NETICAMI BET TOMĒR FAKTS

 18. Glumais funkcionārs un pašlabuma meklētājs. Viņa cepšanās par Latvijas labklājību ir tikai populisms un demagoģija. Frizūra atgādina anekdoti par trusīti un kobru, kad kobra šo izspļāva galīgi slapju un sazelētu…

Draugiem Facebook Twitter Google+