×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
12. marts, 2014
Drukāt

Bondars skeptisks par Repšes, Sudrabas un Šlesera panākumiem politikā (6)

Foto: Timurs SubhankulovsFoto: Timurs Subhankulovs

Partijas “Reģionu alianse” (RA) biedrs, uzņēmējs Mārtiņš Bondars ir skeptisks par Einara Repšes, Ingūnas Sudrabas un Aināra Šlesera panākumiem politikā.

Intervijā aģentūrai LETA Bondars pastāstīja, ka Repšes jaundibinātā partija “Latvijas attīstībai” aicinājusi viņu piedalīties savā reklāmā kā “Ekonomistu apvienības 2010” pārstāvi. “Protams, mani arī aicināja pievienoties partijai “Latvijas attīstībai”, bet man domas ar šiem kungiem atšķiras,” norādīja Bondars. Viņš uzsvēra, ka partijas nedibina vienam cilvēkam, bet “Latvijas attīstībai” esot vienam līderim – Einaram Repšem – radīta partija.

Bondars šos jautājumus mēģinājis pārrunāt ar tiem cilvēkiem, kas veido partiju “Latvijas attīstībai”, un secinājis, ka viņus šī situācija pilnībā apmierina. “Viņi ir pārliecināti, ka tas ir pareizais ceļš, kā būvēt jaunu politisko spēku,” sacīja Bondars. Otra būtiska lieta – radikāli atšķīrušies viedokļi par situāciju Latvijā un pēdējiem trim līdz četriem gadiem. “Latvijas attīstībai” uzskata, ka tie soļi, kas ir sperti krīzes pārvarēšanai, ir bijuši pareizi, taču, Bondara izpratnē, tie ir bijuši nepareizi. “Es uzskatu, ka krīzes pārvarēšanā tika glābts kapitāls, nevis glābti cilvēki. Jebkuras varas pamatuzdevums jebkurā valstī ir aizsargāt savus cilvēkus un tikai pēc tam – visu pārējo. No tā arī atkarīga gan tālākā stratēģiskā, gan taktiskā rīcība,” uzsvēra Bondars.

Bondars izteicās, ka viņam ir grūti spriest par bijušās valsts kontrolieres Ingūnas Sudrabas izredzēm nākamajās Saeimas vēlēšanās. “Viņas politikā nav. Ik pa brīdim Sudraba parādās kādā televīzijas pārraidē vai kādā fotogrāfijā medijos, bet man negribētos to saukt par politisko darbību. Neskatoties uz dažu pie varas esošo izmisīgi kultivēto viedokli, neredzu iespēju sadarboties ar viņu,” uzsvēra Bondars.

Savukārt Šlesers sevi esot pieteicis kā sabiedrības vienotāju. “Es viņu neredzu kā sabiedrības vienotāju. Domāju, ka arī lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju Šlesers neasociējas ar sabiedrības vienošanu,” uzskata Bondars. Arī ar viņa pārstāvēto partiju RA esot atšķirīga izpratne par Latvijai būtiskiem jautājumiem.

“Pie varas esošās partijas nākamajās vēlēšanās vēlēsies saglabāt pašreizējos vai iegūt vēl labākus rezultātus. Un, protams, vēlētājiem būs, par ko izšķirties. Būs tādas partijas, kas iestāsies par to, ka reģionos visi iedzīvotāji agrāk vai vēlāk ir jāpārvieto uz “attīstības centriem”. RA ir vienīgais politiskais spēks, kas piedāvā Latviju attīstīt nevis kā pilsētu ar parku, bet kā vienmērīgi apdzīvotu labklājības valsti,” teica Bondars.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Bondars skeptisks par Repšes, Sudrabas un Šlesera panākumiem politikā
  ================
  Kāds var apšaubīt Bondara panākumus …

 2. ..kas sunim asti cels, …. pats jau pār to pašu kārti metams, hārvardas basketbolists… tālu no realitātes dzīvojošs; vienmērīga labklājība ir pieejama tikai Kampanellas “Saules pilsētā”

 3. Pēdējais teikums liecina vienīgi par Bondara muļķību. Ar tādu iedzīvotāju blīvumu kā Latvijā, nekur pasaulē nav “vienmērīgi apdzīvotas labklājības” valsts. Labklājības valsts ar tādu iedzīvotāju blīvumu nozīmē diezgan plašas mazapdzīvotas teritorijas un apdzīvotas pilsētas.

 4. “Es uzskatu, ka krīzes pārvarēšanā tika glābts kapitāls, nevis glābti cilvēki. Jebkuras varas pamatuzdevums jebkurā valstī ir aizsargāt savus cilvēkus un tikai pēc tam – visu pārējo. No tā arī atkarīga gan tālākā stratēģiskā, gan taktiskā rīcība,” uzsvēra Bondars.

  • ļoti precīzi – glābt savus cilvēkus un pēc tam visu pārējo. Tāpēc jau Dombrovskis bija lepns par veiksmes stāstu un vevefa plātījās Mežparkā. Bet Latvijā cilvēki pūļi blāvām acim turpina skatīties, no kuras puses nāks viņu valsts, apkārt tikai gaponi. Taisnība Ziedonim – lai Dievs mielo viņa dvēseli – tādas acim šim, tādas acis šai – dienās būs (saražoti) labi valstnācijas cūkgansi.

 5. Ārējā fasāde noformēta.Bondaram musulmaņu lūgšanu krellītes uz rokas vai arī čalis stilo.

Draugiem Facebook Twitter Google+