×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
26. aprīlis, 2016
Drukāt

Bondars: Valdības rīcības plāna virziens ir pareizs, bet vēl ir jautājums par tā izpildi (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Valdības rīcības plānā virziens ir pareizs, bet vēl ir jautājums par tā izpildi, intervijā Latvijas Radio pauda Latvijas Reģionu apvienības līderis Mārtiņš Bondars.

Lūgts vērtēt, cik liela ir iespēja, ka plānā paredzētais tomēr tiks īstenots, politiķis sacīja, ka viss ir atkarīgs no ministru personībām, veltot kritiku veselības ministram Guntim Belēvičam (ZZS) saistībā ar e-veselības sistēmas ieviešanas procesu.

Lūgts vērtēt izglītības un labklājības ministru spējas tikt galā ar Valdības rīcības plāna uzdevumiem, Bondars pauda, ka abi ministri savās jomās vēl ir jauni. Viņu gan mulsinot izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska (V) darbības. Viņaprāt, netiekot domāts par izglītības kvalitāti, ko “saņemsim pēc skolas beigšanas”.

Jau vēstīts, ka Ministru kabineta sēdē otrdien izskatīs Valdības rīcības plānu un prioritāros rīcības virzienus.

Valdības rīcības plānā ir detalizēti aprakstīti valdības deklarācijas sadaļās un rīcības jomā definētie uzdevumi, katram no tiem nosakot, ar kādiem pasākumiem šis uzdevums tiks īstenots, kādi rezultāti ir sagaidāmi, kas ir atbildīgās institūcijas un kāds ir izpildes termiņš.

Pagājušajā nedēļā valdības rīcības plāns tika izskatīts arī Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes sēdē, kurā atbalstīta dokumenta tālāka virzība, tomēr sociālajiem partneriem bija iebildumi pret iecerētajiem pasākumiem ēnu ekonomikas apkarošanai un uzņēmējdarbības vides uzlabošanai, norādot, ka šajās jomās redzams pārāk maz konkrētības. Lai gan sociālie partneri vienojās pamatā atbalstīt rīcības plānu, tomēr divas problemātiskākās sarunu kategorijas – par veselību un izglītību – tika nolemts atstāt atvērtas, lai turpinātu sarunas par šīm tēmām šīs nedēļas sākumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. “Mūsu mērķi ir noteikti, uzdevumi nosprausti – Za delo, tovarišči!” Vajag izveidot novērošanas komisiju, kas novēros vai pildās vai nē! Varēs stundām ilgi sēdēt un novērot – pildās vai nē! Iespējams, ka atlidos citplanetieši un realizēs, bet Bondars varēs “paust kanālā”.

Draugiem Facebook Twitter Google+