×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
15. novembris, 2012
Drukāt

Bono par pasaules lielāko slepkavu uzskata korupciju

Foto - AFPFoto - AFP

Īru rokgrupas “U2” solists un aktīvists Bono (attēlā no kreisās) diskusijā ar Pasaules Bankas prezidentu Džimjonu Kimu nodēvējis korupciju par pasaules lielāko slepkavu un paudis bažas par fiskālajām klintīm, kas draud ASV budžetam.

“Visi šeit zina, ka vislielākais slepkava no tiem visiem – lielāks nekā AIDS, tuberkuloze, malārija, iespējams, tas viss kopā – ir korupcija,” paziņoja Bono. “Un tā nav tikai korupcija uz dienvidiem no ekvatora, tās ir korupcijas idejas uz ziemeļiem no ekvatora un bieži faktiskā korupcija uz ziemeļiem no ekvatora,” norādīja Bono, kurš nopietno diskusiju bagātināja arī ar kādu joku.

Bono aizstāvēja viedokli, ka caurskatāmības nodrošināšana būtu ietekmīgākais ierocis cīņā pret nabadzību. Pirms tikšanās ar PB prezidentu Bono arī norādīja, ka baidās no sekām, kādas nabadzīgajām valstīm varētu radīt fiskālās klintis – budžeta izdevumu samazināšana un nodokļu palielināšana, kas spēkā stāsies janvārī. “No ekonomiskās lejupslīdes un recesijas un fiskālajām klintīm nāk tik daudz sāpju,” uzsvēra Bono. Viņš norādīja, ka, ASV valdībai nespējot vienoties par budžeta izdevumu samazināšanu, no ASV palīdzības programmu apcirpšanas cietīs vairāki simti tūkstoši cilvēku visā pasaulē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+