×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
18. februāris, 2014
Drukāt

Bordāns drīzumā dibinās savu partiju (30)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Lai īstenotu savu redzējumu par Latvijas attīstību nākotnē, bijušais tieslietu ministrs Jānis Bordāns tuvākajā laikā gatavojas dibināt partiju, ar to startējot arī oktobrī gaidāmajās 12.Saeimas vēlēšanās, aģentūrai LETA apliecināja Bordāns.

“Man ir savs redzējums, kā jāattīstās valstij, tādēļ uzskatu, ka varēšu tiekties uz tā īstenojumu, startam Saeimas vēlēšanās dibinot savu partiju, nevis pievienojoties kādai jau esošajai,” sacīja bijušais ministrs.

Jautāts par līdzgaitniekiem, politiķis norādīja, ka patlaban vēl nevēlas publiskot konkrētus uzvārdus, tomēr tas būšot zināms jau tuvākajos mēnešos.

“Nav īpaši jāsteidzas, taču arī kavēties nav pamata. Plānojam, ka jau tuvākajā laikā nākšu klajā ar plašāku paziņojumu par jaunās partijas mērķiem un pārējo dibinātāju uzvārdiem,” teica Bordāns.

Kā ziņots, Bordāns iepriekš darbojās biedrībā “Demokrātiskie patrioti” (DP), kas pērn septembrī paziņoja, ka pārtaps partijā un 2014.gadā startēs gan Eiropas Parlamenta, gan Saeimas vēlēšanās.

Līdz ar šādām ziņām nacionālajā apvienībā ietilpstošā partija “Tēvzemei un brīvībai”/LNNK nolēma Bordānu izslēgt no partijas un atsaukt viņu no tieslietu ministra amata, skaidrojot, ka ministra faktiskā darbība liecina par dalību cita politiskā spēka – DP – veidošanā, kas nav savietojams ar atrašanos TB/LNNK.

Ar Bordānu vairāku mēnešu garumā risinājušās sarunas par viņa turpmāko politisko darbību. Nacionālās apvienības pārstāvji vairākkārt uzsvēruši, ka Bordāna atrašanās DP, kas paziņojusi par jaunas partijas veidošanu, nav normāla situācija, iepriekš informēja VL-TB/LNNK preses sekretāre Laila Ozoliņa.

Biedrības “Demokrātiskie patrioti” valdē strādā valdes priekšsēdētāja, Veselības ministrijas parlamentārā sekretāre Liene Cipule, biedrības dibinātājs un valdes priekšsēdētājas vietnieks, Saeimas deputāts Dāvis Stalts, kurš parlamentā tika ievēlēts no nacionālās apvienības, valdes locekļi Inga Bite, Kalvis Vītoliņš, Druvis Kleins, Edmunds Griģis un Guntars Krasts.

Pievienot komentāru

Komentāri (30)

 1. patriotiskais demokrats Atbildēt

  Ja agrāk par šito žurkulēnu varēja būt dalītās domās, tad tagad viņš ir skaidri demonstrējis sabu stulbumu, lai neteiktu ko vairāk.

 2. Sīkpartijas,neiekļūstot Saeimā,beidziet dāvināt balsis SC!!!!Visas latviešu partijas, apvienojieties!

 3. Atkal viena sīka domu biedru apvienība, kas lepni sauksies partija,būtu laiks noteikt partijām lielāku biedru skaitu un izbeigt šadu sīkpartiju veidošanu un dažu biedru ceļošanu no vienas sīkpartijas uz citu,pirms katrām vēlēšanām. Partijām jābūt kaut kādai ideoloģijai nevis instrumentam dažu indivīdu iegribu apmierināšanai.

 4. Mazam cilvēciņam Napaleona sindroms. Jā, interesanti, ka tās būs Bordānam jau 5. partija jeb varbūt Vienotības satelītpartija?

 5. Bordānam nekas neizdosies Atbildēt

  Tauta neciena cilvēkus, kas uz citu partiju muguras “iejāj” Saeimā. Bordāns, Sudraba, Repše, u.c. nav tik akli, lai nezinātu, ka viņi 5% barjēru nepārvarēs. Paliek jautājums: Kas ir viņu īstais mērķis? Kura uzdevumā viņi strādā?

 6. Labi, ka ir tādi cilvēki, kas jau ar darbību ir apliecinājuši, ka nevēlas būt kārtējie savējo balstītāji, bet cenšas rīkoties sabiedrības interesēs. Ja tādu nebūtu, liela daļa vēlētāju varbūt vispār neietu balsot. Lai Bordānam izdodas piesaistīt cilvēkus, kam ir sabiedrības atbalsts un kas ir viņa domubiedri! Mums nav jāizvēlas mazākais ļaunums-tos, kas vairākkārt pierādījuši, ka drīkst neturēt doto vārdu. Un beidziet piesaukt SC!

 7. Vecumvecā latviešu kaite – vesels lēruma “‘kabatas partiju””, par ko kolonisti tikai berzē rokas.

 8. Ceru uz Bordāna kunga panākumiem! Lai veicas!

 9. Atkal viena sīkpartija, kas grauj latviešu vienotu fronti.
  Prātvēderi, kas savā iedomībā jauc tikai gaisu.

  • Piekritu! Sodien mums ir nepieciesams but vienotiem un ne skelties. Bet ne, iekrit kada doma prata un ko – zigli jo zigli jauna partija. Nozelojami. Skumji.

 10. Apsveicu Bordāna kungu. Gan jau pievienosies uzmestais Pabriks un Pavļuts, vieni no godīgākajiem cilvēkiem. Paņems vairākus no biedrības, jo tajā ir saskatāms spēks.

  Vēlētāji, ja uzvarēs Bordāns un Co, Latvija iegūs milzīgi daudz, pārtrauks šo gordija mezglu. Tauta iegūs, tautai būs par ko balsot. Šodien nav nevienas partijas, par ko balsot.

  Turies, Jāni, melnie spēki nāks virsū ar visiem saviem naudas maisiem, centīsies nomelnot un pazemot.

 11. Ak tad laiks p’arskat’it Likumdo’sanas nepiln’ibas NAV,bet .. PartEju IR laiks.Un kad tad “‘ministr’es”‘/,jeb var “‘no m’aj’am vad’it”‘/

 12. Partijas ir mēslu mušas ap medus podu.

 13. Man patika Bordāna kunga gan novēlotais , bet spēcīgais izteikums par tvanu virs Latvijas, vēl ministra postenī atrodoties, taču dara uzmanīgu saistība ar atsevišķiem šiciem un to domubiedriem – svešvalodā runājošajiem – dāvanā saņemtā pildspalva ar DP logotipu… Cerēsim, ka partijas politiku tas neietekmēs…

  • kas vainas DP un logotipam? Tā ir Jāņa dibināta biedrība, kura paliks biedrības statusā, bet lielākā daļa biedru pāries tālāk – pie Jāņa uz partiju. Arī Šics plāno piedalities politikā. Kas par svešvalodigajiem?

 14. Atbalstu J.Bordāna k-gu! Atbildēt

  Atbalstu J.Bordāna k-gu! Lai īstenotu savu redzējumu par Latvijas attīstību nākotnē, eksministrs Jānis Bordāns tuvākajā laikā gatavojas dibināt partiju, ar to startējot arī oktobrī gaidāmajās 12.Saeimas vēlēšanās.
  “Man ir savs redzējums, kā jāattīstās valstij, tādēļ uzskatu, ka varēšu tiekties uz tā īstenojumu, startam Saeimas vēlēšanās dibinot savu partiju, nevis pievienojoties kādai jau esošajai”
  J.Bordāns bija labākais Tieslietu ministrs “kaut pastalās, bet brīvā Latvijā” – 23 gadu laikā! Esot ministrs pierādīja, ka ir Latvijas patriots. Par viņu vislabākos vārdus teica arī Igaunijas kolēģi, kur J.Bordāns bija devies, lai gūtu viņu pieredzi tieslietu sistēmā un jaunu cietumu izbūvē.
  Lūk, būs partija par kuru balsot 2014.g. oktobrī – 12.saeimas vēlēšanās!

 15. biedrības un biedru uzmetējs

 16. Labi, ja pirdiens tāds kārtīgs sanāks, nevis partija!

  • gan jau kopā ar Sudrabu un nepilsoņiem kaut kas sanāks… Un ja visi striķi trūks, tad paķers klāt vēl “citplanētieti” Repsi…he he!

 17. Ja nespēj darboties jau esošo partiju laukā, nespēj pārliecināt partijas biedrus par savu taisnību, tad jēgas no Bordāna nav. Neviens jaunas partijas dibinātājs nespēj paskaidrot, ar ko atšķiras jaunas partijas politika no esošām. Vienīgais, ko saprotam, gribas pašam tikt ievēlētam un ieņemt amatu. Un tad viss notiek kā līdz šim.

 18. Žēl, būs vēl viena partija latviešiem, kas netiks līdz 5% barjerai un ar to dos vairāk punktu Saskaņas centram

Draugiem Facebook Twitter Google+