×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
8. septembris, 2017
Drukāt

Bordāns: Karš starp tautu un oligarhiem beigsies ar ZZS galu (42)

Foto-LETAFoto-LETA

"Jaunās konservatīvās partijas" līderis, bijušais tieslietu ministrs Jānis Bordāns.

Patlaban notiek karš starp tautu un oligarhiem, kas beigsies ar to, ka Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) piedzīvos galu, uzskata Jaunās konservatīvās partijas (JKP) līderis, Rīgas domes opozīcijas deputāts Jānis Bordāns.

Pēc viņa domām, “visas šīs muļķīgās un pretlikumīgās darbības, ko pasāk oligarhi, – krimināllietu rosināšana, parlamentārās izmeklēšanas komisijas farss – ir vienas pretdarbības sastāvdaļas”. “Beigu beigās tā ir ZZS agonija,” uzskata politiķis. Viņš paredz, ka dažu gadu laikā ZZS izputēs, tāpat kā 80.gadu beigās pienāca Komunistiskās partijas gals.

“Cilvēkiem vienkārši atvērsies acis, un viņi novērsīsies no šīs partijas. Cilvēkiem, kas bijuši ZZS biedri un tās vēlētāji, pašiem ir jāizdara izvēle. Daudzi no viņiem ir praktiski domājoši cilvēki, un viņi man teikuši, ka labprāt atbrīvotos no Ventspils mēra Aivara Lemberga (“Latvijai un Ventspilij”) ietekmes. Šiem cilvēkiem ir jābūt gataviem uz aktīvu rīcību, un es ceru, ka agrāk vai vēlāk viņi sāks rīkoties un aizies no ZZS. Protams, tiem, kas izdarījuši kriminālnoziegumus, būs par tiem jāatbild,” norāda Bordāns.

Intervijā aģentūrai LETA politiķis klāsta, ka ir bijis pārejas process no padomju laikiem līdz Latvijas valstiskās neatkarības atjaunošanai, un šajā periodā daudzi padomju laika vadošie darbinieki, kuriem bijusi piekļuve pie informācijas un resursiem, ieguvuši ekonomisku ietekmi. “Lielākā daļa Austrumeiropas valstu ir izgājušas šo procesu un kļuvušas par brīvām un demokrātiskām. Latvija ir iestrēgusi. Manuprāt, mēs esam nonākuši pie robežas, no kuras varam atkrist līdz Ukrainas un Baltkrievijas līmenim vai strauji aiziet normālas eiropeiskas valsts virzienā,” savos novērojumos dalās JKP līderis.

Pievienot komentāru

Komentāri (42)

 1. Karš starp tautu un oligarhiem beigsies ar mažoritāro vēlēšanu ieviešanu!

 2. Bordāns laikam sevi uzskata par kautkādu “tautas pārstāvi”. Jāsmejas!

 3. Jums uzdotas atbildes! Atbildiet, vai arī slēpsities krūmos kā trusis, kustināsit ļipu un griezīsit zobus. Nebaidieties! Pakaļ neviens nedzīsies, ja nu vienīgi Aņa Pag, bet kā tur sastāv ar to Jurašu. Abi kopā ar tēvu tak taisīja tādas šmuces… Pārdeva Baltkrievijai zirgus, bet neviens muitas punkts netika uzrādījis zirgu izvešanu pāri robežai. Vai tik tur nebija PVN izkrāpšanas shēma, vai kā? Un Juraša cieša sadarbība ar aizdomīgu firmu…? Kaukā viss noklusa… Tāpat kā Piteronoka burtnīciņas…kas tika no KNAB iznīcinātas, nevis saglabātas pie lietas, kā to prasa likums… Vai te arī tā kā neprasītos pēc kādas komisijas izvērtēšanas, Kā Jūs uz to skatāties, tie taču Jūsu domu un darbu biedri? Tik pat tīri un smukrunājoši kā jūs pats

 4. Bordāns sludina, ka daudzi cilvēki no ZZS šim teikuši, ka labprāt atbrīvotos no Lemberga…Vai Bordāns nepateiktu, kādēļ būtu jāatbrīvojas no Lemberga? Vai viņš vāji tiek galā ar saviem pienākumiem vadot Ventspils domi? Vai viņš, iespējams, strādā bez jebkādas perspektīvas, ar to draudot nonākt strupceļā? Vai viņam trūkst ideju, domājot par pilsētas sakārtotību iedzīvotāju vajadzībām? Vai viņš nesniedz atbalstu visam progresīvam, varbūt ventspilnieki cieš no kultūras un mākslas bada? Varbūt viņš apkauno Ventspili būdams atkarīgs no alkohola, azartspēlēm, vai būdams izvirtulis? Varbūt viņš ir tā izzadzis pilsētu. ka Ventspils ir uz ekonomiska sabrukuma robežas, kādā atrodas visa valsts? Vai viņš savos spriedumos un domu gājienā velk uz nepilnvērtīga cilvēka pusi? Pasakiet, Bordān! Jūs neatbildējāt uz manu uzdoto jautājumu, – kādām saitēm jūs esat saistīts ar sorosoīdiem? Tad vismaz uz šiem jautājumiem atbildiet godīgi!

 5. Manuprāt, mēs esam nonākuši pie robežas, no kuras varam atkrist līdz Ukrainas un Baltkrievijas līmenim vai strauji aiziet normālas eiropeiskas valsts virzienā,” savos novērojumos dalās JKP līderis.
  ================================
  SAIMNIEKA pārvaldīto Baltkrieviju salīdzināt ar …KORUMPĒTO Ukrainu, kur bardaks nebeidz sākties, nu sorry! prātiņ nāc mājās!

 6. Beigsies tad,kad atcelts tiks partiju monopols deputātu kandidātu izvirzīšanā!

 7. Ne tikai ar ZZS galu oligarhiem ir pilnībā jāizzolē rīcības spējas Valstī.

  • Vai Jūs nebūtu tik jauks un nedefinētu , kas ir OLIGARHS! MAN KAUT KĀ ATMIŅĀ, KA OLIGARHI IR TIE, kas GATAVOJAS PĀRŅEMT VARU VALSTĪ, pirms piejaucējot savā labā strādāt MEDIJUS, lai tie izskalo cilvēkiem smadzenes Tad zem pazolēm pastumj DROŠĪBAS UN KĀRTĪBAS STRUKTŪRAS, TIESU VARU, KNABu , tos izmantojot par sargsuņiem, kurus parīdīt vajadzīgā virzienā, iefiltrējas valsts struktūrās un politikā, iznīcinot konkurentus… Pieņem likumus savās personīgās interesēs , jā , un kas vēl? Ja Jums ir kas droši zināms, ka šie trīs A ir tie īstie meklētie, tad bez kautrības speriet visu ārā, protams ar visiem jums pieejamiem pierādījumiem!

 8. Bordān, tu esi spītīgs oportūnists. Es tev neuzticos vairāk kā V vai ZZS oligarhiem un padomiešiem.

 9. pēc drīzumā gaidāmā lielā bordertaunas sprādziena būs drausmīgi šausmonīga smaka un pazudīs vārds partija

 10. Bordān! Nedomāju, ka esi gudrs. Tu mal tik vienu maļamo un izskatās, ka tādas ir tikai tavas spējas.
  Tu nosauc savu saietu par Tautas sapulci, tur tad vari arī saskaitīt visu savu tautu. Tu radi mītu, ka Latvijā nav izmeklētāju, prokuroru, tiesnešu, ne Drošības iestāžu. Daļu no viņiem jūs apvainojat ar vārdu “iespējams” likumu pārkāpumos.
  Radīta mistiska komisija, kura nodarbojas ar velns viņa zina ko, bet ja tieši, tad ar slēpto politisko kapitāla vairošanu un par nodokļu maksātāju naudu.
  Tu domā, ka Valsts nav spējīga izveidot slepenu darba grupu no labākajiem izmeklētājiem, operatīvajiem darbiniekiem, prokuroriem, tiesnešiem, lai tiesiski tiktu galā ar personām kuras apdraud demokrātiju. Tad paskaties uz stīvēšanos ar Al Kaponi, viņa dzīves gājumu, mācies.
  Jūsu retorika apvaino visus, bet Valsti nekad nevar nopirkt visu. Opozīcija vienmēr būs, kaut vai trimdā.
  Cik gadus izmeklējat, cik gadus tiesājat, bet ne kā. Un tagad kriminālprocess tiek pārvērsts linča tiesā. Jā, agrāk atlika kādu nosaukt par raganu un viņa tika izvesta laukuma vidū, kur bez pierādījumiem, bet uz apvainojuma pamata tika arī nolinčota. Tad šajā gadījumā vienīgā atšķirība ir tikai tajā, ka tirgus laukums ir pārvērties plašsaziņas līdzekļos. Eiropā/Latvijā jau sen nepastāv linča tiesa. Esi taču jurists un sakies lūdzu kuri no Eiropas/Latvijas tiesību principiem pieļauj personas psiholoģisku vajāšanu, iznīcināšanu. Bet izskatās, ka jums tas sagādā baudu un tā jau ir deformācija.
  Mazliet no teorijas, sakies pēc cik ilga laika vajātais, kurš neslēpjas un atbild , bet kuru nevar notiesāt, laužu prātos sāk kļūt par varoni, vai vismaz par personu par kuru šaubīsies, vai viss tur tomēr bija tīrs. Šajā laikā uz šādu statusu sāk vilkt gan Ansis, gan Aivars. Tas nav profesionāli un šis cirks rada tikai kaitējumu.
  Darbs ir jādara profesionāli. Izmeklēšana var būt ilgstoša, bet notiesāšanai un soda piemērošanai ir jābūt ātrai un atbilstoši likumiem. Tautai saprotamai.
  Bet šajā gadījumā neprofesionāla darba rezultāts ir izvērsts linča tiesā. Neiedomajami mūsdienu sabiedrībā. Vietā kur pateikt strādājām, bet nesanāca, un ir vajadzīgi vēl gudri prāti ir sataisīts šāds cirks. Tieši un netieši zem vārda iespējams tiek vainoti daudzi. Vai tas ir izdevīgi jums, lai paliek? Atbildēšu, man ir nepieciešams profesionāls darbs un tiesiskums.
  Tuvredzība ir asociēt ZZS ar vienu cilvēku un caur šo prizmu pareģot partijas nākotni.
  Pagaidām jūs pūšat vienu noti, bet nekas nav dzirdams, nerunājat, nav piedāvājumi citos Valstij svarīgos jautājumos. Vai jūs domājat ka šādi var iegūt domājošu, izglītotu elektorātu? Šaubos. Domāju, ka varat cerēt tikai uz manipulējamo, visās nelaimēs oligarhus redzošo elektorāta daļu.
  Jūsu sirdsmieram. Neesmu ZZS vēlētājs un man nepiemīt personības kults. Neesmu nedz Anša, nedz Aivara pielūdzējs, nedz linčotājs. Izsaku vien savas domas par procesiem Latvijā.

  • Neko labāku pateikt nevar! Mani te viens no komentētājiem nosauca par Lemberga mauku, tad arī nodomāju, re, no kādiem sastāv Bordāna – Strīķes elektorāts. Šodien noskatījos Juraša un Lemberga pretspēli… nožēlojami, lai neteiktu vairāk, ar pretīgi atņirgtu viepli Jurašs klausījās un līdz galam nebija spējīgs noklausīties Lemberga skaidrojumos. Es apbrīnoju šo cilvēku, nezinu otru, kas to visu spētu izturēt. Tikai paliek neatbildēts viens jautājums – kādā valstī mēs dzīvojam? Visi cilvēku iznīcināšanas paņēmieni ir aizgūti no nesenās pagātnes un likti lietā.

 11. cīņa ar oligarhiem ir pateicīga tēma,lai iegūtu muļķa pūļa simpātījas desmit gadus atpakaļ to pielietoja zatlers ,dullis ,sipeniece untamlīdzīgie personāži ,tagad to pārņēmuši kārtējie muļķotāji bordāns juris ,strīķe -potapova.

 12. Jā, nu ir radīts otrs bubulis – līdz šim bija —-krievi nāk, mūk kas var! Tagad pārsimts sakūdītu cilvēku brēc – trīs oligarhi jau izzaguši valsti un zags vēl, sist viņus. Es teiktu vēl trešo uzstādījumu, kas būs tuvāks patiesībai – sargiet Latviju – Soross nāk pārņemt varu!!!!!!! Un tas ir tas bīstamākais, kas Latvijai var būt. Bet es pakavēšos pie otrā uzbrēciena, par oligarhiem. Tiek radīts mīts, ka trīs oligarhi ir izzaguši Latviju tik milzu apmērā, ka tā dēļ tauta jau ir pusaizsmakusi un nespējīga dzīvot. Tātad – trīs cilvēki… Bet ko tādā gadījumā darīja visi tie, kam maksāja algu? Sāksim ar Saeimas nez cik simtiem cilvēku? Ko darīja drošības dienesti un policija ar nez cik tūkstošiem cilvēku? Ko darīja simtiem tūkstoši, kas strādā daudzajās ministrijās un apgūst valsts budžeta līdzekļus un ko darīja VID?????? ZATLERS IELĪDA KĀ TRUSIS KRŪMOS, KAD LEMBERGS GRIBĒJA VIŅAM ATKLĀTI UZDOT ŠOS JAUTĀJUMUS. VISS TAS IR TIKAI TAUTAS MUĻĶOŠANA, LAI IZCELTOS UZ PAŠU IZDOMĀTU ZAGĻU RĒĶINA KĀ GODĪGUMA ETALONS. Bet es Bordānam gribu uzdot vienu vienīgu jautājumu, uz kuru gaidīšu arī godīgu atbildi. Zinot (par to daudzkārt lasīts un dzirdēts) Sorosa mērķi pārņemt Latvijā varu caur sorosoīdu rokām, KAS BŪTU VISSĪSTĀKĀ LATVIJAS NOZAGŠANA!!!!!!! cik ciešām saitēm Bordāna kungs pats ir sasaistījies ar sorosiešiem. Ka tāds bija gan Zatlers, gan Dombrovskis, GAN VVF un arī Viemotība liecināja tas, ka minētie divi kungi pie pirmās izdevības ciemojās pie Sorosa turklāt VVF pat piesprauda viņam trīszvaigžņu ordeni, apkaunojot visu Latviju. Tātad , Bordān, atbildiet un nav ko virs galvas plivināt melu karogu! Ne trīs cilvēki varēja Latviju izzagt, , ne Jūsu ienāciens ar jaunu partiju politikā ir goda vīra cienīgs!

  • Trīs oligarhi nevarēja, bet Soros viens pats sagrābs visu Latviju. Nepaliec smieklīgs, vecīt, un nerunā muļķības visu priekšā. Jā tev ir kādi konkreti fakti par Bordāna negodigumu, izņemot to, ka viņš no čangālijas un no tās nākuši daudzi izcili bolševiki, tad lūdzu pastāsti. Piepinis vēl Vairu bez kautkādas vajadzības! Ja vajag izlādēties – aizei uz kādu pabu un nejaucies tur kur neko nesaproti.

   • Nē, Soross viens pats nevar, bet viņš gadiem ir audis un noaudis tīklu, kas pārklāj visu Latviju un ar to rokām Latvija pāries Sorosa valdīšanā, jo neizskatās, ka viņus kāds grib apturēt. Un VVF ir pieminēta tā iemesla dēļ, ka pasaules lielākajam noziedzniekam piesprauda Latvijas augstāko apbalvojumu! Un viņa labi iederējās Zatlera un Dombrovska kompānijā. Abi pēdējie taču par nodokļu maksātāju naudu apciemoja šo tētiņu Amerikā, lai saņemtu tālākos norādījumus.

  • Paldies Jums par komentāru!Jā……. Trīs ‘”oligarhi”,kas izzaguši valsti….Turklāt visi latvieši.Neviena žīda,neviena krieva.Vainīgie ir atrasti.Tikai nekādi nevar notiesāt.Negribas nemaz vairs neko dzirdēt par jkp un ločmeles aktivitātēm.Bija jau mums arī tāds “”prezidents””,kurš Amerikā aiztecēja pie Sorosa kafiju dzert.

 13. Jā, nu ir radīts otrs bubulis – līdz šim bija —-krievi nāk, mūk kas var! Tagad pārsimts sakūdītu cilvēku brēc – trīs oligarhi jau izzaguši valsti un zags vēl, sist viņus. Es teiktu vēl trešo uzstādījumu, kas būs tuvāks patiesībai – sargiet Latviju – Soross nāk pārņemt varu!!!!!!! Un tas ir tas bīstamākais, kas Latvijai var būt. Bet es pakavēšos pie otrā uzbrēciena, par oligarhiem. Tiek radīts mīts, ka trīs oligarhi ir izzaguši Latviju tik milzu apmērā, ka tā dēļ tauta jau ir pusaizsmakusi un nespējīga dzīvot. Tātad – trīs cilvēki… Bet ko tādā gadījumā darīja visi tie, kam maksāja algu? Sāksim ar Saeimas nez cik simtiem cilvēku? Ko darīja drošības dienesti un policija ar nez cik tūkstošiem cilvēku? Ko darīja simtiem tūkstoši, kas strādā daudzajās ministrijās un apgūst valsts budžeta līdzekļus un ko darīja VID?????? ZATLERS IELĪDA KĀ TRUSIS KRŪMOS, KAD LEMBERGS GRIBĒJA VIŅAM ATKLĀTI UZDOT ŠOS JAUTĀJUMUS. VISS TAS IR TIKAI TAUTAS MUĻĶOŠANA, LAI IZCELTOS UZ PAŠU IZDOMĀTU ZAGĻU RĒĶINA KĀ GODĪGUMA ETALONS. Bet es Bordānam gribu uzdot vienu vienīgu jautājumu, uz kuru gaidīšu arī godīgu atbildi. Zinot (par to daudzkārt lasīts un dzirdēts) Sorosa mērķi pārņemt Latvijā varu caur sorosoīdu rokām, KAS BŪTU VISSĪSTĀKĀ LATVIJAS NOZAGŠANA!!!!!!! cik ciešām saitēm Bordāna kungs pats ir sasaistījies ar sorosiešiem. Ka tāds bija gan Zatlers, gan Dombrovskis, GAN VVF un arī Viemotība liecināja tas, ka minētie divi kungi pie pirmās izdevības ciemojās pie Sorosa turklāt VVF pat piesprauda viņam trīszvaigžņu ordeni, apkaunojot visu Latviju. Tātad , Bordān, atbildiet un nav ko virs galvas plivināt melu karogu! Ne trīs cilvēki varēja Latviju izzagt, , ne Jūsu ienāciens ar jaunu partiju politikā ir goda vīra cienīgs!

 14. Isti nesaprotu kas notiek Latvijas televizija, velas nakts stundas tur piemeram uzstajas Saskanas centra cilveki un lej zulti uz Latviju un Eiropu, piemeram ka bedigi slavenais Usakova padomnieks laikraksta DIENA bijusais skribelmanis Tocs vai tiesam Latvijas tv kuru ar saviem nodokliem uztura Latvijas patrioti ir jadod vards Latvijas ienaidniekiem tadiem ka Usakova padomniekam Tocam?

 15. Kapec Latvijas valsts televizija Zemessardzes 26 gadu jubileja nabija neviena sizeta par zemessardzi? Varbut tapec ka Latvijas valsts tv vada Maskavas skolas dazadas ,,zinibas,, ieguvusais Ainars Dimants? Varbut ir pedejais laiks aizvest Dimantu uz mezu un apjautaties kadas isti ,,zinibas,, vins samacijas Maskava?

 16. Lembergs ir Latvijas nelaime kurs katra izdeviga gadijuma srien uz Krievijas vestiecibu pabucot Vesnakovam roku. Ukraina bija pavisam citadak, Ukrainas oligarhi aktivi iesastijas Ukrainas aizstaviba, nu drusku vini parkapa likumus un tadus ka Usakovu aizveda uz mezu un apjautajas vai Maskavas uzdevuma velas turpmak kaitet Ukrainai

  • Kaut kā paskrējis garām , ka Lembergs skrien uz krievu vēstniecību… Bija atklātībā nonācis fakts, ka Maizītis ar mapīti ik dienu cilpojis uz ASV vēstniecību, lai atskaitītos, cik tālu ticis ar ,,Lemberga piežmiegšanu” kā kādās noklausītās sarunās sprieda Maizīštēvs ar vienu Eiropas mērogā slavenu žurnālisti
   Par Lembergu nekas nebija dzirdēts un ta pa kuru laiku viņš skrien? Ja jau skrien…

 17. Bordans smako. un es neesmu Lembis.

 18. Valdis Freimantāls Atbildēt

  Iesniedzu Bordāna kungam dokumentu par Rīgas Latviešu Biedrības B R U T Ā L O , banditisko likvidāciju 1993. gada 18.februāra naktī un čekistu viltus biedrības N O Z I E G U M I E M pret latviešem!

  Lasiet www Valdis Freimantals :”Mosties, celies, strāda”.

  Komunistu un čekistu patvaļa nav medus maize!

 19. Aizveries,Bordaan ! Oligarhi nav tie,par kuriem runaa Juusu nagu mauceeju partija ! Bet juusu ,,gals,, jau ir iekodeets juusu personaalijaas (Jurashs,Striikje,Bordaans…) Un vispaar…kas juus veel nezin…

 20. Bordans tomēr atstāj godīga un gudra cilvēka iespaidu. Tādiem vajadzētu dot zaļo ielu valdībā. Savādāk tā muļāšana turpināsies kāmēr visu izzags. To ka naivs – tas ir labojams.

  • ,,Bordaans atstaaj gudra cilveeka iespaidu…,,? Atcereesimies,ka LPSR lielaakie un aktiivaakie nagu mauceeji bija krievu ebreji un tie latvieshi,kas naakushi no Latgales nabagiem…Diemzheel taa.

 21. Protams, tiem, kas izdarījuši kriminālnoziegumus, būs par tiem jāatbild,” norāda Bordāns. Man patīk šie vārdi, un kā ar vārdu realizāciju ?

 22. ZZS atbalsta:
  1. lumpeņi, kas vientiesīgi domā, ka ZZS pārstāv zemniekus un rūpējas par vidi.
  2. lauku pašvaldību vadītāju ģimenes locekļi, viņu radi un draugi, kas, pateicoties ZZS vadībai, salikti siltos amatos.

 23. Naivais Bordāns. Pilnīgi nepazīst LV vēlētāju. Aizbrauc uz laukiem un parunā ar dzīvu vēlētāju, Bordān, nevis vadies no virtuālā tviterburbuļa bļauriem

 24. Kur Jūs ķērāt ideju, katauta karo ar oligarhiem? Paprasiet, ko tā vēlas par prezidentu un atbilde būs Lembergu. Kurš ir tas gudrākais vīrs valstī un atkal atbilde būs Lembergs Tas nekas ka pats zog , bet ļauj arī citiem zagt un ja nemāki paņemt kas pieder citiem., pats vainīgs. Tautai nevis gribas karot ar toligarhiem, bet rodas lepnums, ka arī viņus tie oligarhi apčakarē.ZZS jau tā pati kompartijas filiāle vien ir un vai tad tauta neatceras cik burvīgi bija padomju laikos? Vēl labākkā ulmaņlaikos,jo strādāt ta nevajadzēja. Nav nekāda kara un nav arī sagaidams tuvākā nākotnē. Pie kam gandrīz visi vietvalži taču ir ZZS.

 25. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

  Naivais, nesagaidīsi!
  To lieliski pierāda vēlēšanu rezultāti Ventspilī un SC uzvaras gājiens Rigā (jā, jā, ar īso “i”!), telefonu zvani Krustpunktam un citiem raidījumiem, kur izskata iespējamos attīstības ceļus. Čekisti un komunisti rullē, bet atbrīvotāju pensionāri aplaudē. Visnožēlojamākais, ka arī daudzi penši latvieši par tramvaja biļeti uz nekurieni ir gatavi pārdot savu balsi sarkanajiem populistiem. Kaut gan, ko var gribēt no latvieša(?), kurš izaudzis un mūžu nodzīvojis Ķengaragā, Purvciemā vai Bolderājā!

  • Tieši tā, tie arī ir mūsu lielākā problēma (Purvciems, Keng-rags, Bolderāja un daudz kur citur) kas mūžīgi stāsta cik krievs ir “labs cilvēks” un cik labi pēc maiņas varēja ieraut ķēķī lēto šnabi.

 26. zēns savus slapjos sapnišus jau publiski stāsta?
  šis “partijas”vinigais programmas uzstadijums ir vecā zupa-oligarhu gāšana. ar to jau dakters vienreiz valsts apvērsumu taisija, un saeimā iekļuva, otreiz ar šo fufeli pamatmasu nesaķersit. jā ir pārdesmit fanātiķi kam lembis ir kā kauls rīklē iesprūdis, bet ar plikām manifestācijām un oligarhu ķengāšanu saeimā vairs neiekļut. it sevišķi tāpec ka lidz velešanām vel gads un apniks ši cepšanās visiem jā pēc mēneša vai diviem.
  ar katru “tautas sapulci”ari lidzkrejeju skaits samazinās, beigās vairs tikai runataji no tribines paliks:)

 27. Latvijai ,,atkrist,, līdz Baltkrieviijas līmenim un iegūt tādu prezidentu kā Lukašenko būtu apsveicami.Pēdējie Lukašenko norādījumi Baltkrievijas biznesmeņiem ir apzināties ka viņi nevar parazitēt uz valsts un tautas rēķina,ka viņiem ir smagi jāstrādā valsts un arī darba ņēmēju labā.
  Vēl prezidents norādīja,ka Baltkrievija ir neatkarīga valsts tā nav krievu pasaules sastāvdaļā un savu neatkarību,ja vajadzēs , nosargās ar ieročiem rokās.

  • Laikam arī baltkrieviem paveicies – nu nevar tur mozaīkas karogus nēsāt, bet jāstrādā valsts un tautas labā. Tā mozaīkas viķeļpartija arī tādas domas to nu neietu cauri…
   Ja Latvijai būtu Prezidents un nevis Venstspils ZZS izstrādājums , būtu vieglāk. Prezidentam pilnvaru jau lielāku nevajag, bet vajag aktivitātes tautas labā – šodien nu nekā – biezpiens…
   Nevainoju piensaimniekus, bet arī tie labi zin – no laba biezpiena labs siers – no pelējuša…

   • Baltkrievijā,arī Nacionālos karogus un ģērboni “vicināt”aizliegts.
    Kas jums lumpeniem ir ar to “mozaīku”?Laikam vienīgais arguments,lai varētu pūst moskaļu stabulē.

Draugiem Facebook Twitter Google+