Mobilā versija
+4.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
14. marts, 2015
Drukāt

Borovkovs: KNAB jau daudzus gadus ir kļuvis par problēmu

Foto-LETAFoto-LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) jau daudzus gadus ir kļuvis par problēmu, sacīja jaunievēlētais KNAB Sabiedriski konsultatīvās padomes priekšsēdētājs Aivars Borovkovs.

Viņš norādīja, ka valstī šajā jomā pozitīvs piemērs  – Jurim Jansonam, uzsākot darbu Tiesībsarga birojā, izdevās “līdzīgu vājprātu”, kur bija  sašķelts kolektīvs, intrigas, novērst, un Tiesībsarga birojs strādā normāli, viņi izdara to funkciju, kas ir paredzēta likumā.

“Savukārt KNAB, kas tika dibināta uz īpašiem nosacījumiem un ar ļoti lielu gan valsts, gan sabiedriskās domas atbalstu, ar mērķi atrisināt daudzas acīmredzamas problēmas valstī, pati ir kļuvusi par problēmu jau daudzus gadus. Ne velti ir ironisks apzīmējums, ka Jūrmalā uzstājas “Comedy club”, bet pie mums darbojas “Comedy KNAB”,” sacīja Borovkovs.

Tāpat viņš pauda viedokli, ka jebkuram, kurš vēlas kontrolēt KNAB, ir izdevīgi, ka tajā ir nesaskaņas starp vadītājiem.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (65)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+