×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
21. novembris, 2013
Drukāt

Borovkovs mācīs, kā bildēt mīluļus (1)

Foto - Aivars BorovkovsFoto - Aivars Borovkovs

Foto un video tehnikas izstādes “Riga Photo Show” laikā, 23.novembrī plkst.13, Ķīpsalas hallē norisināsies mājas mīluļu fotografēšanas seminārs, aģentūru LETA informēja izstāžu rīkotājsabiedrības “BT 1” mediju koordinatore Inese Libere.

Semināru “Mājas mīluļu fotografēšana – “viss priekš kaķiem”” vadīs jurists un fotogrāfs Aivars Borovkovs. Viņš dalīsies savā daudzu gadu garumā uzkrātajā pieredzē un atklās, kā iegūt kvalitatīvus fotoattēlus ar profesionālu un neprofesionālu fototehniku.

Ieeja seminārā būs par ziedojumiem dzīvnieku patversmes “Ulubele” iemītniekiem.

“Mājas mīluļa fotogrāfijas ir svarīgas ne tikai saimnieku priekam, bet arī nepieciešamas dzīvnieka drošībai. Mirklī, kad notiek nelaime vai dzīvnieks noklīst, ir svarīgi palīgā saucienam sociālajos tīklos un sludinājuma lapiņās pievienot kvalitatīvu dzīvnieka “pases” foto. Šādi foto ir jāglabā savā datorā un mobilajā telefonā un nelaimes gadījumā jāpievieno palīgā saucienam. Jau gadu veiksmīgi darbojas palīdzības portāls dzīvniekiem un viņu saimniekiem “www.dzivniekupolicija.lv”, un mēs praksē redzam, cik liela nozīme ir sludinājumam pievienotam kvalitatīvam dzīvnieka foto,” stāsta “Ulubeles” vadītāja Ilze Džonsone.

Visās izstādes dienās “Ulubeles” stendā ikviens tiek laipni aicināts apskatīt Borovkova un fotogrāfa Nila Viļņa darbu izstādi “Draugs draugam”, kurā iemūžināta četrkājaino draugu neparasti plašā un amizantā emociju gamma.
Kā ziņots, no 22.novembra līdz 24.novembrim Ķīpsalā jau otro reizi notiks Baltijas nozīmīgākā foto un video tehnikas izstāde “Riga Photo Show 2013”, kurā varēs uzzināt nozares jaunumus, novērtēt visu jaunāko foto un video tehnikas jomā, iegūt atbildes uz interesējošiem jautājumiem, apmeklējot seminārus un meistarklases, kā arī piedalīties fotosesijās.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Varbūt beidzot šis būs atradis īsto vietu dzīvē. Ar to Juristu biedrību laikam jau ir cauri.

Draugiem Facebook Twitter Google+