EPA/LETA

“Borussia” iztur Madridē un iekļūst Čempionu līgas finālā 0

Neskatoties uz pusfināla atbildes spēles izskaņā diviem ielaistiem vārtiem, par pirmo UEFA Čempionu līgas futbolā finālisti otrdien kļuva iepriekšējo divu sezonu Vācijas čempionvienība Dortmundes “Borussia”.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Aizvadītajā mačā “Borussia” ar rezultātu 0:2 (0:0) izbraukumā piekāpās Spānijas komandai Madrides “Real”, bet ar to bija pietiekami, lai divu spēļu summā svinētu panākumu ar rezultātu 4:3.

Praktiski visu maču iniciatīva piederēja “Real” komandai, tomēr viesi sekmīgi aizsargāja savus vārtus līdz pat 83.minūtei, kad pēc Krištianu Ronaldu piespēles rezultātu atklāja Karims Benzemā. Pēdējās minūtēs Madrides klubam jau bija ļoti liels spiediens un 88.minūtē Serhio Ramosam izdevās panākt 2:0.

Lai sasniegtu finālu mājiniekiem bija nepieciešami vēl vieni gūtie vārti, tomēr viņiem tas tā arī neizdevās un par pirmo šīs sezonas UEFA Čempionu līgas finālisti kļuva “Borussia”.

Savu pretinieci finālā Dortmundes klubs noskaidros trešdien, kad cits Vācijas klubs Minhenes “Bayern” izbraukumā sacentīsies ar Spānijas komandu “Barcelona”. Kā ziņots, pirmajā mačā “Bayern” savā laukumā uzvarēja negaidīti pārliecinoši ar 4:0.

“Borussia” un “Real” komandas savā starpā tikās arī šīs sezonas turnīra apakšgrupas sacensībās, kad Dortmundē pārāki ar 2:1 bija mājinieki, bet Madridē tika fiksēts neizšķirts 2:2.

Dortmundes klubs iepriekš spēlējis vienā Čempionu līgas turnīra finālā, kad 1997.gadā izcīnīja galveno trofeju, bet “Real” kontā ir 12 finālspēles un deviņi tituli.

Turnīra fināls plānots 25.maijā Vemblija stadionā Londonā.