Horoskopi un mistika
Horoskopi

Boss, padotais vai ideālajā pasaulē tu strādātu viens: kāds darbinieks tu esi saskaņā ar horoskopa zīmi0

Foto: Fotolia

Tu esi tas darbinieks, kurš patiešām var aiziet uz darbu svētdienā, jo “jāpabeidz taču projekts” vai tas, kurš atceras, ka projekta termiņš tuvojas strauji vien tad, kad pie sevis kabinetā tevi izsauc boss? Toties tu taisi vislabāko kafiju birojā un visu zini par visiem?

Kāds darbinieks tu esi, lielā mērā nosaka arī tava horoskopa zīme!

Auns

Tu esi viens no lielākajiem darbaholiķiem, tu atbalsti un saproti vien tos, kas var strādāt par 110%. Tev var neatlikt laika pašam sev, bet tu tici, ka kādu dienu to kāds novērtēs. Patiesībā tu pats vari būt izcils boss

Vērsis

Tu esi garastāvokļa cilvēks un lai arī tu vari strādāt garas stundas un tev izcili padodas budžeta plānošana, viss ir atkarīgs no tā, kāds noskaņojums tev būs tajā dienā.

Dvīņi

Tu esi ātrs, daudzpusīgs un ļoti enerģisks. Taču tev piemīt divi lieli trūkumi – iesākto tu bieži nepabeidz līdz galam un aprunā savus kolēģus. Tā dēļ tu vari bieži mainīt darbu.

Vēzis

Ikviens tavs kolēģis sagaida, ka tieši tu būsi tas, kas organizēs ārpus darba pasākumus, jo tev tas padodas tik dabiski! Tu arī vari vadīt komandu, taču tevi vairāk uztvers kā “ģimenes locekli”, nevis bargu bosu (bet vai tev to vajag?).

Lauva

Tu nevari aizmirst par vadītāja vietu, ja vien esi Lauva. Tas ir tavā temperementā, ja ne titulā. Tavs darbs ir māksla, un tava intuīcija spēj izglābt dienu. Cik bieži tu esi izvilcis šo organizāciju no bezdibeņa sliekšņa? Visa kopskats ir tavs labākais draugs, jo tu visu spēj brīvi pārredzēt. Darba vietas ienaidniekiem tavi panākumi skauž, jo kurš gan varētu tev nepiekrist?

Jaunava

Tu esi apbrīnojams vadītājs, bet ideālā pasaulē tu strādātu viens. Ir vieglāk koncentrēties uzdevumam, ja nepārtraukti nav jāizskaidro pašsaprotamais. Kad nepieciešams konsultants vai tehniskais atbalsts, vadība sūta tieši tevi.

Svari

Tu esi vērtīgs darbinieks. Bet tā kā tu esi tik ieinteresēts izdabāt visiem, tu arī vari būt tas, kuru “pasviedīs zem riteņiem”, ja būs tāda nepieciešamība. Tev jāiemācās laiku pa laikam parādīt, ka tev ir mugurkauls.

Skorpions

Skorpioni ir dzimuši problēmu risinātāji, un viņiem ir izteikta interese par savu darbu. Ja tu esi vadītājs, tu iedves godbijīgas bailes savos padotajos. Parasti tu zini visu par visu un, ja nē – tu to noskaidro ātrāk par jebkuru.

Strēlnieks

Tu pat vari būt mārketinga ģēnijs, kurš visu bīda uz priekšu. Visi vēlas būt tavā komandā. Varbūt tas ir tāpēc, ka tu vislietderīgāk māki izmantot budžetu. Vai arī tā ir tava harizma un lojalitāte, kura visus iedvesmo strādāt gudrāk un labāk.

Mežāzis

Protams, tu vienmēr zini, kurš patiešām ir vadītājs. Taču tu esi tas, kas optimizē sistēmu un seko projekta virzībai. Tu esi ļoti vērīgs darbinieks – tu rūpējies par to, lai nekas neiet zudumā. Tu apsver iespēju saņemt izmaksu arī kompānijas akcijās – ja vien tās tev ir interesantas.

Ūdensvīrs

Dažreiz tu esi vismaz daļēji atbildīgs par uzņēmuma vērtību. Tu esi dziļi iegrimis ilgtermiņa stratēģijās un revolucionāros īsākajos ceļos uz mērķi. Tā kā tu ātri spēj pielāgoties, tu vienmēr centies savu komandu pierunāt, lai izmanto vismodernākās un labākās tehnoloģijas.

Zivis

Darbā tu esi tāds kā neoficiālais padomdevējs, kurš uzklausa problēmas un dod citiem ieteikumus. Tu izproti vispārējo lietu vērtību, pat ja lielākā daļa tev šobrīd nepiekrīt. Ko gan viņi zina?

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Zvaigžņu izvietojums sagādās prieku! Horoskopi no 22. līdz 28. jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma enerģiska un veiksmīga diena! Horoskopi 20.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
4 horoskopa zīmes, kurām augusts kļūs par ļoti veiksmīgu mēnesi
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Reģionu attīstību ietekmē padomju mantojums. Saruna ar ekonomistu Pēteri Strautiņu
2 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Tieslietu ministru uz apsūdzēto sola nevilks, partiju no valdības neizmetīs
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Paziņo, par cik samazināts valsts pārvaldē strādājošo skaits 2
2 stundas
AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Noslepkavo sievas mīļāko
3 stundas
LA
LA.LV
Sports
Prokurors pieņem lēmumu Krištianu Ronaldu izvarošanas apsūdzības lietā
44 minūtes