Mobilā versija
+5.2°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
4. augusts, 2015
Drukāt

Bostonas simfoniskais orķestris pagarinājis līgumu ar Andri Nelsonu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Bostonas simfoniskais orķestris pagarinājis līgumu ar savu galveno diriģentu latviešu mākslinieku Andri Nelsonu līdz 2021./2022. gada sezonai, pirmdien paziņoja orķestra pārstāvji.

Līgumā, kura beigu termiņš sākotnēji bija 2019. gads, arī iekļauts nosacījums, ka Nelsons un orķestris nākotnē līgumu var pagarināt arī vēl tālāk.

“Man tas ir brīnišķīgi, tas ir fantastiski,” vēl pagājušajā nedēļā sacīja mākslinieks. “Sākot darbu jaunā amatā, vienmēr ir satraukums, bet nav iespējams paredzēt, kā lietas notiks. Šajā pirmajā gadā mēs esam kļuvuši tuvāki un tuvāki, un tas ir lieliski, ka mēs tagad varam raudzīties tālāk līdz 2022. gadam. Un mēs varam plānot ilgtermiņā un padarīt attiecības dziļākas.”

Vēsts par līguma pagarināšanu plašāku sabiedrību sasniedz laikā, kad Nelsons vēl nav pabeidzis pat pirmo sezonu savā amatā, un tas norāda uz pirmstermiņa “uzticības balsojumu” no abām pusēm, skaidro laikraksts “The Boston Globe”.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+