Mobilā versija
+5.9°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
4. augusts, 2015
Drukāt

Bostonas simfoniskais orķestris pagarinājis līgumu ar Andri Nelsonu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Bostonas simfoniskais orķestris pagarinājis līgumu ar savu galveno diriģentu latviešu mākslinieku Andri Nelsonu līdz 2021./2022. gada sezonai, pirmdien paziņoja orķestra pārstāvji.

Līgumā, kura beigu termiņš sākotnēji bija 2019. gads, arī iekļauts nosacījums, ka Nelsons un orķestris nākotnē līgumu var pagarināt arī vēl tālāk.

“Man tas ir brīnišķīgi, tas ir fantastiski,” vēl pagājušajā nedēļā sacīja mākslinieks. “Sākot darbu jaunā amatā, vienmēr ir satraukums, bet nav iespējams paredzēt, kā lietas notiks. Šajā pirmajā gadā mēs esam kļuvuši tuvāki un tuvāki, un tas ir lieliski, ka mēs tagad varam raudzīties tālāk līdz 2022. gadam. Un mēs varam plānot ilgtermiņā un padarīt attiecības dziļākas.”

Vēsts par līguma pagarināšanu plašāku sabiedrību sasniedz laikā, kad Nelsons vēl nav pabeidzis pat pirmo sezonu savā amatā, un tas norāda uz pirmstermiņa “uzticības balsojumu” no abām pusēm, skaidro laikraksts “The Boston Globe”.

Pievienot komentāru

Vai tautas deja ragaviņās aizvesta uz mežu? (5)Pēc sabangojušām kaislībām ap deju lieluzvedumu jeb deju izrādi "Māras zeme" tās veidotājiem uzticēts turpināt darbu, bet vairāki jautājumi prasa plašāku skaidrojumu.
Draugiem Facebook Twitter Google+