×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
19. aprīlis, 2013
Drukāt

Bostonas sprādzienos aizdomās turētie – divi brāļi čečeni; iedzīvotājiem aizliegts atstāt mājas

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Bostonas maratona laikā šonedēļ sarīkotajos sprādzienos aizdomās turētie ir divi čečenu izcelsmes brāļi – ASV pastāvīgie iedzīvotāji, piektdien ziņoja telekanāls NBC.

Viens no viņiem – 26 gadus vecais Tamerlans Carnajevs – piektdien tika nošauts, bet otrs, kuru vajā policija, ir identificēts kā 19 gadus vecais Džohars Carnajevs. Viņi abi ir no Masačūsetsas štata Kembridžas pilsētas un dzīvojuši Savienotajās Valstīs vismaz gadu, vēstīja ziņu aģentūra AP un telekanāls NBC.

Visiem Bostonas iedzīvotājiem piektdien aizliegts atstāt mājas, jo policijas turpina operāciju, lai notvertu otru par Bostonas maratonā sarīkotajiem sprādzieniem aizdomās turēto pēc tam, kad nošāva viņa līdzdalībnieku.

“Palieciet telpās un aizslēdziet durvis, un neatveriet durvis nevienam citam, kā tikai atbilstoši identificētam tiesībsargājošo struktūru pārstāvim,” žurnālistiem sacīja Masačūsetsas štata gubernators Devals Patriks.

Jau ziņots, ka policijas operācijas dēļ līdz šim bija aizliegts atstāt telpas daļā Bostonas un vairākās tās piepilsētās, bet tagad aizliegums attiecināts uz visu Bostonu.

Piektdien vienu no Bostonas maratona laikā notikušajos sprādzienos aizdomas turamajiem Bostonas piepilsētā Votertaunā nošāva policija, bet otru policija turpina vajāt.

Mediji ziņo, ka abi aizdomās turētie ir divi čečenu izcelsmes brāļi – ASV pastāvīgie iedzīvotāji. Viens no viņiem – 26 gadus vecais Tamerlans Carnajevs – piektdien tika nošauts, bet otrs, kuru vajā policija, ir identificēts kā 19 gadus vecais Džohars Carnajevs. Viņi abi ir no Masačūsetsas štata Kembridžas pilsētas un dzīvojuši Savienotajās Valstīs vismaz gadu, vēstīja ziņu aģentūra AP un telekanāls NBC.

ASV pilsētā Bostonā pirmdien tika sarīkoti divi sprādzieni ikgadējā maratona laikā, nogalinot trīs cilvēkus un ievainojot 180.

 

{source}
<iframe width=”640″ height=”385″ src=”http://cdn.livestream.com/embed/necn_live?layout=4&color=0xe7e7e7&autoPlay=false&mute=false&iconColorOver=0x888888&iconColor=0x777777&allowchat=true&height=385&width=640″ style=”border:0;outline:0″ frameborder=”0″ scrolling=”no”></iframe><div style=”font-size:11px;padding-top:10px;text-align:center;width:640px”>Watch <a href=http://www.livestream.com/?utm_source=lsplayer&amp;utm_medium=embed&amp;utm_campaign=footerlinks title=live streaming video>live streaming video</a> from <a href=http://www.livestream.com/necn_live?utm_source=lsplayer&amp;utm_medium=embed&amp;utm_campaign=footerlinks title=Watch necn_live at livestream.com>necn_live</a> at livestream.com</div>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+