Kultūra
Māksla

Vīpes amatniecības centrā atklās keramikas izstādi0

Publicitātes foto

Vīpes amatniecības centrā “Māzers” 15. novembrī atklās izstādi “Zemgales keramikas nākotnei”, kurā līdzās profesionālu keramiķu darbiem būs iespēja novērtēt nodarbību audzēkņu prasmes, informē centra vadītāja Inese Bramane.

Izstādē būs aplūkojami reģiona profesionālo keramiķu darbi no abiem Daugavas krastiem – Atašienes keramiķes Inetas Dzirkales darbi un Andas un Ievas Svarāņu keramika no Zasas.

Līdzās jau atzītu mākslinieču darbiem izstādē varēs aplūkot arī keramikas apmācības audzēkņu darbus, kas tapuši Līvānu mākslinieces Eleonoras Pastares vadībā.

Saistītie raksti

Vīpes amatniecības centrā “Māzers” pēdējo gadu laikā papildināts keramikas aprīkojums – iegādāts elektriskais keramikas ceplis, elektriskā podnieka virpa, kā arī telpas pielāgotas darbam ar mālu. Keramika ir ieņēmusi stabilu vietu amatniecības centra apmācību piedāvājumā un noteikti tiks turpināta arī nākošajā gadā.

Ar izstādi “Zemgales keramikas nākotnei” iesāksies Valsts svētku sarīkojumi Vīpē. Izstādes atklāšana notiks 15. novembrī plkst. 15, bet 16. novembrī plkst. 16 Vīpes klubs aicina uz Vara Vētras koncertu “Viena mirkļa dēļ…”.

Izstāde apskatāma amatniecības centra darba laikā līdz 1. decembrim.

LA.lv