Horoskopi un mistika
Horoskopi

Skaties uz pasauli reāli, nevis caur rozā brillēm! Horoskopi 19.novembrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Šodien tu sapratīsi, ka tev ir zelta raksturs. Vismaz tā domāsi tu un to gribēsi pierādīt savam mīļotajam cilvēkam – cik ļoti viņam ar tevi ir paveicies.

Vērsis

Ja kāds tevi šodien izaicinās un pārbaudīs tavu pacietību – lai pēc tam vaino pats sevi! Tu droši vari ļaut vaļu savām dusmām!

Dvīņi

Patiešām liela iespēja, ka tevi var piemeklēt nervu sabrukums. Pacenties atrast “izeju” tām emocijām, kas tevi lēnām “aped”! Neturi tās sevī, jo tas var beigties ar lielām un nopietnām problēmām, kas skar arī tavu veselību.

Vēzis

Tad, kad tev šķitīs, ka situācija ir kļuvusi jau pilnīgi nekontrolējama, tev palīgā steigsies kāds ļoti zinošs cilvēks, kas palīdzēs atrisināt tavas grūtības. Un tas vēlreiz tev ļaus saprast, ka nevienā situācijā nav jākrīt izmisumā.

Lauva

Tavam mīļotajam cilvēkam šodien būs ļoti grūti saprast gan tavus vārdus, gan rīcību. Jo šodien tu rīkosies tikai tā kā uzskati par pareizu, taču tava rīcība, jāatzīst, var būt patiešām dīvaina.

Jaunava

Šodien tavā galvā sāksies sniegputenis. Jaunā informācija “nosegs” visu, kas bijis līdz tam. Ieteikums – nekrīti galējībās!

Svari

Neļauj citiem izcelties uz sava fona! Turpini skatīties uz pasauli reāli, nevis caur rozā brillēm. Tas tev palīdzēs nonākt pie mērķa ātrāk.

Skorpions

Tavas seksuālās vēlmes var šodien izpausties ļoti spēcīgi, un tu vari pat nepamanīt, ka tavs partneris arī vēlas uzmanību. Šodien ieteicams pievērsties vaļaspriekiem – lai arī kāds tas būtu.

Strēlnieks

Šodien tavu privāto dzīvi ļoti var apdraudēt kāda aizraušanās – šķiet, tu aizmirsīsi visu – gan to, ko esi solījis mīļotajam, gan par jūsu kopdzīvi. Tici, tas nav tā vērts!

Mežāzis

Godīga atzīšanās reizēm ir labākais, ko cilvēks var izdarīt. Iespējams, šī būs tava diena, kad tev būs iespēja to pierādīt.

Ūdensvīrs

Šodien pacenties nebadoties, jo tas var ļoti kaitēt tavam organismam, turklāt ir absolūti bezjēdzīgs pasākums!

Zivis

Plānojot kādus darbus šodienai centies pieturēties pie grafika un nenobīdies no ceļa. Iespējams, ka tev nāksies pielāgoties apstākļiem, tomēr tie tevi aizvedīs tālu prom, tāpēc būtu labi, ja tu censtos ievērot to, ko pats iepriekš saplānoji.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Centies nepārkarst arī vārda tiešā nozīmē! Horoskopi 3.decembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 2. līdz 8. decembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien tevi var piemeklēt nejaukas priekšnojautas! Horoskopi 2. decembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Vienīgajā kemphila ciematā Latvijā Arnis un Ieva Zundas jauniešiem sniedz māju izjūtu
3 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Turpmāk valdīs cikloni: laika prognoze 7 dienām
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Pūce sasauc preses konferenci
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Talsos apbrīno un smejas par “meistardarbu”
1 stunda
LA
LA.LV
Kultūra
REPORTĀŽA: Kā Sanktpēterburgā atvadījās no Marisa Jansona
2 stundas