Ekonomika
Bizness

FOTO. Reklāmas un sabiedrisko attiecību zieds, pulcējas “Pirmās PR grāmatas” atvēršanā0


"Pirmās PR grāmatas" atvēršana
"Pirmās PR grāmatas" atvēršana
Publicitātes foto

Ir publicēta Olgas Kazakas “Pirmā PR grāmata”, kas ir adresēta visiem, kuri grib saprast sabiedrisko attiecību pamatus un iegūt vienkāršu un iedarbīgu rīku kopu, ko uzreiz var likt lietā.

Sākot no profesionālās kompetences noslēpumiem, iemaņām un paņēmieniem līdz prasmei radoši domāt, pareizi plānot laiku un tikt galā ar stresu.

„Pirmā PR grāmata” noderēs studentiem, preses sekretāriem, sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālistiem, uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem, kā arī publiskām personām, valsts un nevalstiskā sektora darbiniekiem, kuri saprot, ka sabiedriskās attiecības viņiem palīdzēs panākt vairāk,” norāda Olga Kazaka, piebilstot, ka grāmatā ir aplūkoti ne tikai komunikācijas, bet arī mārketinga, psiholoģijas, socioloģijas, uzvedības ekonomikas un citu saistīto jomu aspekti.

"Pirmās PR grāmatas" atvēršana

Lai iepazītos ar grāmatu, atklāšanas svētkus apmeklēja Latvijas Reklāmas asociācijas valdes priekšsēdētāja Baiba Liepiņa, “Draugiem Group” runasvīrs Jānis Palkavnieks, finanšu eksperts Andrejs Martinovs, žurnāliste un grāmatu autore Una Ulme, aktrise un rotu meistare Agnese Zeltiņa, publiciste Svetlana Ļova un daudzi citi uzņēmēji, komunikācijas nozares eksperti un iesācēji.

Saistītie raksti

Daudzi pasākuma apmeklētāji atzīmēja, ka “Pirmās PR grāmatas” iznākšana ir svarīgs notikums Latvijas komunikācijas jomai, jo sen tika gaidīta grāmata, kas iekļautu praktisku informāciju par sabiedriskajām attiecībām apvienojumā ar Latvijas piemēriem.

Par autori: Olga Kazaka 15 gadu vecumā sāka strādāt komunikācijas jomā, 20 gadu vecumā viņa nodibināja sabiedrisko attiecību aģentūru un 30 gadu vecumā aizstāvēja doktores disertāciju komunikācijas zinātnē. Tagad viņa ir sekmīga praktiķe, pieprasīta lektore un vairāku starptautisku komunikācijas jomas konkursu uzvarētāja.

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Palielina ar komandējumiem saistītos izdevumus: kādas ir jaunās likmes?
7 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Rosina pielāgot fotoradarus OCTA un tehniskās apskates kontrolei visā transporta plūsmā
8 stundas
MK
Mārtiņš Kalaus
Ekonomika
Kad motivācijas sistēmas darbiniekus nevis motivē, bet izdedzina
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Baraņņiks atstādināšanu no amata saista ar vēlmi atjaunot “Rīgas Centrāltirgus” valdi
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Gontarevs: “RNP” valdes atlaišana ir politisks un nepamatots lēmums
41 minūtes
LA
LA.LV
Sports
Kalniņš atgriežas un “Jokerit” uzreiz uzvar
1 stunda
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Krievija “uz āru” un iekšienē
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā ar viltu sievietei izkrāpj automašīnu
3 stundas